Lastik üreticisi Brisa, Bridgestone R247 II model otobüs lastiklerini tanıttı.

İSTANBUL (AA) – Lastik üreticisi Brisa, 25’inci kuruluş yıl dönümü dolayısıyla günü düzenlenen “Afyon Kocatepe Üniversitesi 3. Otobüs Kaptanlığı Apolet Takma ve Mezuniyet Yemin Töreni”nde  stant açarak Bridgestone R247 II model otobüs lastiklerini tanıttı.

Brisa’dan yapılan açıklamaya göre, TOFED (Türkiye Otobüsçüler Federasyonu) ve TOF (Tüm Otobüsçüler Federasyonu) temsilcilerinin de katılımıyla gerçekleştirilen tören öncesinde birer konuşma yapan İstanbul Elektrik Tramvay ve Tünel İşletmeleri (İETT) Genel Müdürü  Hayri Baraçlı ile Tüm Özel Halk Otobüsleri Birliği (TÖHOB) Genel Başkanı İsmail Yüksel, Türkiye’de lojistik kavramının geleceği ve otobüs taşımacılığı konularına değindiler. Apolet takma seremonisinin ardından, dereceye giren ilk 3 mezuna Brisa tarafından Teknosa mağazalarında kullanabilecekleri hediye çekleri verildi.

Organizasyon kapsamında Afyon Kocatepe Üniversitesi ile Brisa yetkilileri arasında görüşmeler yapıldı. Görüşmeler neticesinde Brisa Ticari Ürünler Pazarlama Departmanı ve Brisa Akademi’nin desteği ile hazırlanan eğitim videolarının, üniversitedeki eğitimlerde kullanılması kararlaştırıldı.

Öğrencilere Brisa tarafından lastik kullanımına yönelik dersler verilmesi için iş birliği projeleri geliştirilmesi konusunda da anlaşmaya varıldı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Riskli yapı tespiti yapan kuruluşlara çeki düzen getirildi

  Kentsel dönüşümde uygulamadan kaynaklanan duraksamaların önlenmesi için Uygulama Yönetmeliğinin bazı maddeleri…

Nisan ayından sonra gelen faizlerdeki indirim, emlak piyasasını canlandırdı

  Merkez Bankası’nın faiz indirimi ve bankaların hizmete sunduğu alternatifli konut kredisi…

Üçay mühendislik Türkiye’yi hızlı şarj ağı ile donatmaya hazır

Dünyaca ünlü elektrik ve endüstriyel güç yönetim sistemleri üreticisi EATON, elektrikli araç…

3M, Energy Star Ödülü’ne 10. kez layık görüldü

    3M, EPA Energy Star Sürdürülebilir Mükemmellik Ödülü’ne art arda 10.…