Türkiye’nin bir numaralı makyaj markası* AVON, Yeni Mobil Alışveriş Uygulaması ile ürün ve fırsatlarını mobil platforma taşıdı. Uygulama sayesinde kullanıcılar, diledikleri AVON ürününe anında ulaşabilecek ve kendilerine en yakın AVON Temsilcisine ya da mevcut Temsilcilerine siparişini kolaylıkla ulaştırarak diledikleri her yerden alışveriş yapabilecekler.  AVON Temsilcileri ise mevcut müşterilerini online takip edecek ve yeni müşteriler kazanabilecekler.

Jinet Kohen
AVON Türkiye İş Geliştirme Direktörü Jinet Kohen

Dünyanın önde gelen güzellik markası AVON’un merakla beklenen katalogları ve alışveriş keyfi mobil dünyada yerini aldı. Akıllı telefonlara yüklenebilen Yeni AVON Mobil Alışveriş uygulaması ile AVON’un binlerce ürününe hızlıca ulaşmak ve sipariş vermek mümkün oluyor.

Bu uygulama ile AVON Temsilcileri ve AVON Müşterileri, ürün ve fırsatlara kolayca ulaşabiliyor, katalogdan anında sipariş vererek AVON alışveriş deneyimini yepyeni bir boyuta taşıyor.

AVON’dan alışveriş yapmak artık daha kolay

Appstore ve Google Play’den ücretsiz indirilebilen uygulamadan, hem AVON’la yeni tanışan hem de AVON dünyasını yakından tanıyanlar yararlanabiliyor. AVON dünyasıyla yeni tanışanlar, bulundukları yere göre arama yaparak kendilerine en yakın AVON Temsilcisine ulaşıyor, katalogtan alışveriş sepeti oluşturarak AVON Temsilcisine iletebiliyor. AVON müşterileri ise mevcut Temsilcileri’ne siparişlerini kolayca ulaştırıyor.

Uygulama sayesinde AVON Temsilcileri ise müşteri listesini online takip edebiliyor, kendileri ve müşterileri için sipariş oluşturabiliyor, ayrıca yeni siparişlerle satışlarını artırma imkanı buluyor.

Türkiye’de akıllı telefon sayısı 3 kat arttı

Uygulama hakkında bilgi veren AVON Türkiye İş Geliştirme Direktörü Jinet Kohen, “Yapılan araştırmalara göre akıllı telefon sayısı Türkiye’de son üç yılda üç katı arttı. Bugün akıllı telefon kullanım oranı %40’a ulaştı. Yaşam tarzımız, alışveriş alışkanlıklarımız değişim gösteriyor ve hayatımız her gün biraz daha fazla mobil uygulamaların etrafında şekilleniyor. Biz de AVON olarak kataloglarımızla 20 yıldır Türk kadınlarını güzellik ürünleriyle buluşturuyor, ihtiyaçlarını en kolay ve en hızlı şekilde karşılamalarını sağlıyoruz. Bu önemli avantajımızı, şimdi gelişen teknolojilerle birleştirip, yine bir adım öne geçiyoruz. Yeni uygulamamız ile kataloğumuzu ve AVON alışveriş deneyimini mobil ortama taşıyoruz.” dedi.

*Türkiye’nin 1 numaralı makyaj markası: Euromonitor 2012 Türkiye makyaj sektörü, toplam perakende kanalı, her bir alt marka bazlı perakende satış verilerine göre.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Riskli yapı tespiti yapan kuruluşlara çeki düzen getirildi

  Kentsel dönüşümde uygulamadan kaynaklanan duraksamaların önlenmesi için Uygulama Yönetmeliğinin bazı maddeleri…

Nisan ayından sonra gelen faizlerdeki indirim, emlak piyasasını canlandırdı

  Merkez Bankası’nın faiz indirimi ve bankaların hizmete sunduğu alternatifli konut kredisi…

3M, Energy Star Ödülü’ne 10. kez layık görüldü

    3M, EPA Energy Star Sürdürülebilir Mükemmellik Ödülü’ne art arda 10.…

Figen Ayan, MedCruise Birliği’nin ilk Türk başkanı oldu

Galataport İstanbul Liman İşletme Genel Müdür Yardımcısı Figen Ayan, MedCruise Birliği’nin 59.…