Yellow Medya Genel Müdürü ve ‘Türkiye için Marka SoLoMo El Kitabı’nın yazarı Trevor Nadeau, 19 Nisan’da düzenlenecek olan Ankara’nın Markaları Zirvesi’nde, yeni pazarlama konsepti SoLoMo’yu tüm yönleriyle katılımcılara aktaracak. Bu yıl ikincisi düzenlenen etkinliğe, dünya çapında marka olma başarısını göstermiş isim ve şirketler katılıyor.

Türkiye ve dünya çapında marka olma başarısını göstermiş isim ve şirketleri, marka olma yolunda ilerleyenlerle buluşturan ve bu yıl ikincisi düzenlenen Ankara’nın Markaları Zirvesi, 19 Nisan 2012 Perşembe günü Ankara Rixos Otel’de gerçekleştirilecek. Bu yılki teması “Dijital dünyada marka olmak” olarak belirlenen ve Ankara Genç İş Adamları Derneği (ANGİAD) öncülüğünde gerçekleştirilen etkinliğe, dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen markalarının CEO’ları konuşmacı olarak katılacak.

Markalara sunduğu yerel arama, lokasyon bazlı pazarlama, içerik paylaşımı ve yönetimi ile lokasyon bazlı etkileşim çözümleriyle dijital dünyanın en önemli markaları arasında yer alan Yellow Medya, SoLoMo çözümü ile Ankara’nın Markaları Zirvesi’ndeki yerini alacak.

Yepyeni bir pazarlama konsepti olan SoLoMo tüm dünyada adından söz ettirmeye başlamışken, marka yöneticileri ve dijital ajanslar da lokasyon bazlı etkileşim aktivitelerinin önemini kavramaya başladılar. SoLoMo, bu konseptin ülkemizdeki ilk uygulayıcıları arasında yer alan Yellow Medya’nın Genel Müdürü Trevor Nadeau tarafından, Ankara’nın Markaları Zirvesi’nde tüm yönleriyle ele alınacak.

Yellow Medya Genel Müdürü ve ‘Türkiye için Marka SoLoMo El Kitabı’nın yazarı olan Trevor Nadeau, etkinlikte yapacağı sunumda, bir markanın nasıl ‘SoLoMo dostu’ haline gelebileceği konusundaki görüşlerini günlük hayattan örnekler vererek paylaşacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Riskli yapı tespiti yapan kuruluşlara çeki düzen getirildi

  Kentsel dönüşümde uygulamadan kaynaklanan duraksamaların önlenmesi için Uygulama Yönetmeliğinin bazı maddeleri…

Nisan ayından sonra gelen faizlerdeki indirim, emlak piyasasını canlandırdı

  Merkez Bankası’nın faiz indirimi ve bankaların hizmete sunduğu alternatifli konut kredisi…

Dünya plastik endüstrisi 30. kez TÜYAP’ta buluşuyor

Plastik endüstrisinin bölgedeki en önemli fuarı olan Plast Eurasia İstanbul, 30’uncu yılında…

3M, Energy Star Ödülü’ne 10. kez layık görüldü

    3M, EPA Energy Star Sürdürülebilir Mükemmellik Ödülü’ne art arda 10.…