Yapı Kredi’nin bedavaya seyahat ettiren kartları adios ve adios Premium,  yazlık yerlerdeki anlaşmalı otel ile restoranlarda indirim fırsatı sunuyor.

 

adios ve adios Premium sahipleri bu yaz da Türkiye’nin en güzel tatil beldelerindeki seçkin otel ve restoranlarda yüzde 10 indirimden faydalanıyor.

 

Kart kullanıcıları, tatilcilerin gözde beldesi Çeşme’de Aqua, Asmahan, Babylon Aya Yorgi, Bobou, Cadde75, Cevat’ın Yeri, El Beso, Ferdi Baba, İmren Han Cafe, İncirli Ev, Köprü Bistro, Köşem Emin’in Yeri, La Capria, L’Escargot, Marrakech, Meyhane Şerefe, Mi Casa, Paparazzi, Roka Bahçe, Sole Mare, Vintage Hotel ve Yaya’da yüzde 10 indirimden faydalanıyor.

 

adios ve adios Premium sahipleri eşsiz kumsalları kadar gece hayatıyla da dolu dolu bir tatil fırsatı sunan Bodrum’da ise  Divan Palmira, Dodo Beach, Elado, Flamm, Garo’s, Moon Beach, Panorama Pasanda, Yu Otel ve Zazu Lounge’da yüzde 10 indirim ayrıcalığından yararlanıyor. Yüzde 10 indirim, Türkiye’de ilk ve tek ada oteli olma özelliğini koruyan Kalem Adası Oliviera Resort’ta  da geçerli.

 

ADİOS VE ADIOS PREMİUM’UN ÖZELLİKLERİ

 

Yapı Kredi’nin bedavaya seyahat ettiren kartları adios ve adios Premium ile kazanılan puanlar uçak yolculuklarının yanı sıra kara ve deniz ulaşımından araç kiralamaya, otel konaklamalarından tur paketi satın almaya kadar seyahat ile ilgili her türlü harcamada kullanılabiliyor. Worldcard’ın tüm özelliklerine sahip olan ve tüm kampanyalarından yararlanılabilen adios ve adios Premium ile günlük alışverişlerden ve kampanyalardan kazanılan puanlar seyahat için kullanıldığında 5 kata kadar daha değerli hale geliyor. Puanların yetmemesi durumunda Avanspuan kullanılabilirken, aile puanı uygulaması ile aile bireyleri arasında puanlar birleştirilerek çok daha kolay seyahat edilebiliyor. Refakatçi bileti sayesinde kredi kartı ile satın alınmış bir biletle uçan adios ve adios Premium sahipleri, ikinci bilete yüzde 25 indirimli sahip olabiliyor.

 

Bunların yanı sıra puanları ile aldıkları uçak biletleri için ayrıca alan vergisi ödemiyor.

 

Tüm yurt dışı alışverişlerinde taksit fırsatlarından da yararlanabilen adios ve adios Premium sahipleri 100 TL ve üzeri Duty Free’ler dahil tüm alışverişlerinde taksit ayrıcalıklarından yararlanıyor. İstanbul Sabiha Gökçen Duty Free’de yaptıkları alışverişlerde ise yüzde 5 indirimden faydalanıyorlar.

 

Sezon ve yer kısıtlaması yaşamadan istedikleri havayolu ile seyahat edebilen adios ve adios Premium sahiplerinin uçak biletlerinde ücretsiz sunulan seyahat sigortası sayesinde güvenle seyahat ediyor ve vize işlemleri için gerekli olan sigorta poliçesini almalarına da gerek kalmıyor.

Seyahati özel bir deneyime dönüştürmek isteyen kredi kartı kullanıcıları için hazırlanan adios Premium ise hem adios fırsatlarını, hem de kart sahiplerine özel ayrıcalıkları aynı anda sunuyor. Ten UK tarafından dünya çapında çok özel bir kitleye sunulan ayrıcalıklı concierge hizmeti sayesinde Paris’ten Milano’ya, Mayorka’dan Moskova’ya dünyanın en popüler merkezlerinde her türlü sosyal, sportif ve kültürel etkinlik hakkında bilgi alabilen adios Premium kullanıcıları, seyahatlerini en ince detayına kadar planlayabiliyor, istedikleri etkinlikler için rezervasyon yapabiliyor. Tüm yurt dışı harcamalarında ekstra puan kazandıran adios Premium, yurt dışındaki tüm otel ve restoranlarda yüzde 5 indirim sağlıyor.

Tüm seyahat kampanyalarından Yapı Kredi Seyahat Hattı’nı arayarak yararlanabilen adios ve adios Premium sahipleri uçak biletlerinde 9taksit, diğer seyahat harcamalarında 12 aya varan taksit imkanından yararlanırken, yapılan seyahat harcamalarında ise yüzde 2 puan kazanıyor.

adios ile seyahat planlamak için 444 0 444’ ten ulaşılabilen Yapı Kredi Seyahat Hattı’nı, adios Premium ile seyahat planlamak için ise 444 0 446 Yapı Kredi VIP Line’ı aramak yeterli oluyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Riskli yapı tespiti yapan kuruluşlara çeki düzen getirildi

  Kentsel dönüşümde uygulamadan kaynaklanan duraksamaların önlenmesi için Uygulama Yönetmeliğinin bazı maddeleri…

Nisan ayından sonra gelen faizlerdeki indirim, emlak piyasasını canlandırdı

  Merkez Bankası’nın faiz indirimi ve bankaların hizmete sunduğu alternatifli konut kredisi…

3M, Energy Star Ödülü’ne 10. kez layık görüldü

    3M, EPA Energy Star Sürdürülebilir Mükemmellik Ödülü’ne art arda 10.…

Figen Ayan, MedCruise Birliği’nin ilk Türk başkanı oldu

Galataport İstanbul Liman İşletme Genel Müdür Yardımcısı Figen Ayan, MedCruise Birliği’nin 59.…