Connect with us

Etkinlikler & Fuarlar

Vodafone sponsorluğunda düzenlenen TSYD Sporun Zirvesi Semineri Antalya’da başladı

Yayın tarihi

-

FatihUysal-BesiktasTeknik DirektoruSlavenBilic

Fatih Uysal-Besiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic

Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Fatih Uysal: “Futbolu Sahiplenmeye, Sporu Desteklemeye Devam Ediyoruz”

Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Fatih Uysal, Vodafone sponsorluğunda düzenlenen TSYD Sporun Zirvesi Semineri’nde yaptığı konuşmada, futbolla ilgili çok sayıda organizasyon gerçekleştirip desteklediklerini, Beşiktaş ile yapılan stadyum ve forma anlaşmasının futboldaki en büyük sponsorluk anlaşmalarından biri olduğunu söyledi. Fatih Uysal, Vodafone Türkiye olarak futbolu sahiplenmeye, spor yapan herkesi desteklemeye devam edeceklerini belirtti.

 

11 Ocak 2014 –Spor camiasının önde gelen isimlerinin katıldığı TSYD 51. Yıl Sporun Zirvesi Semineri kapsamında “Sponsorların Türk Sporuna Katkıları” konulu bir panel düzenlendi. Antalya’da düzenlenen panelde konuşan Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Fatih Uysal, yarım yüzyılı aşan tarihiyle TSYD’nin kurulduğu günden beri mesleki bir örgüt olmanın ötesinde Türk sporunun gelişmesine katkılar sunan önemli bir misyon kuruluşu olduğunu söyledi.

Uysal, dünyada olduğu gibi Türkiye’de de popüler olan futbolun altyapı, teknik, yönetim felsefesi anlamında profesyonelleşmesinde, fair play kültürünün gelişmesinde Türkiye Spor Yazarları Derneği’nin gerek kurumsal gerekse üyelerinin bireysel çalışmalarının değerli katkıları olduğunu belirtti. Uysal, TSYD’nin futbol dışında da yaz okulları ve modern tesisleri ile toplumda sporun bir yaşam biçimi olarak benimsenmesi adına önemli bir rol üstlendiğini ifade etti. Vodafone’un da dünyadaki en önemli ortak ilgi alanlarından biri olan sporun birçok dalına global çapta önemli yatırımlar yaptığını ve bu global yaklaşımı Türkiye’ye taşıdıklarını belirten Uysal, şunları söyledi:

‘Futbolu desteklemeyi sürdüreceğiz’

“Vodafone Türkiye olarak sağlıklı yaşam bilincine katkıda bulunarak toplumun yaşam kalitesinin artırılmasını amaçlıyoruz. Toplumların ekonomik ve sosyal gelişiminde sporun işlevinin bilincindeyiz. Spora, sporcuya ve spor yapan herkese destek veriyoruz. Türk spor tarihinin en büyük ve en önemli anlaşmasını Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile hayata geçirdik. Stat isim hakkı ve takım ana sponsorluğu konusunda sözleşme imzaladık. Yeri, konumu ve tarihiyle; geçmişi, kulübü ve camiasıyla Beşiktaş Kulübü, Vodafone markasına çok yakıştı.”

Vodafone Arena yalnızca bir stat değil, çok amaçlı şehir kompleksi

“Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile yaptığımız anlaşma çerçevesinde inşa edilen Vodafone Arena, sporun yanı sıra çok amaçlı ve İstanbul’a hizmet edecek, kültür-sanat, müzik ve eğlence faaliyetlerine ev sahipliği yapacak bir şehir kompleksi olacak. Vodafone Arena’nın 40 bin kişilik koltuk kapasitesi olacak. Taraftarlar, teknolojik yatırımlarımızla inşa edilen stadyumda maksimum futbol keyfi yaşayacaklar. Vodafone Arena, Türkiye’nin ilk akıllı stadyumu olacak. Avrupa ve Amerika’nın birçok yeni stadyumunda hayata geçirilen ‘StadiumVision’ çözümü ve genişbant mobil ve Wi-Fi ağıyla donatılacak Vodafone Arena, taraftarlara ve ziyaretçilere maç günleri unutulmaz bir dijital deneyim yaşatacak. Akıllı stadyumun çok sayıda noktasına yerleştirilecek farklı boyutlarda HD ekranlarda taraftarların röportajları, canlı yayını, istatistikleri, promosyonları ve o an oynanan diğer müsabaka sonuçlarını izlemelerini sağlayacak. Yüksek hızlı mobil ve Wi-Fi internet bağlantısı ile akıllı telefonlara stadyum içinde internet hizmeti, canlı maç yayını gibi içerikler anında ulaştırılacak.”

“Sporun tabana inmesini ve yaşam kalitesinin artmasını amaçlıyoruz”

Fatih Uysal, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Türkiye’de sporcu yetişmesine ve altyapının zenginleşmesine katkıda bulunmak ve Türkiye’yi dünyanın öncü spor ülkelerinden biri yapma amacıyla çalışıyoruz. Sağlıklı yaşam bilincinin ve sporun tabana inmesini ve toplumun yaşam kalitesinin artırılmasını hedefliyoruz. Bu amaçla 2012’de olduğu gibi 2013’te de Kasım ayında koşulan İstanbul Maratonu’nun isim sponsoru olduk. Vodafone İstanbul Maratonu, her yaştan geniş halk kitlelerinin kardeşlik ve dayanışma içinde spor yapmasını sağlayan çok değerli bir etkinlik. Vodafone olarak bizim spora bakışımızı mükemmel yansıttığı ve Vodafone değerleriyle örtüştüğü için İstanbul Maratonu’nu desteklemeyi sürdüreceğiz.”

Vodafone basın odası: http://www.vodafone.com.tr/VodafoneHakkinda/basin_odasi.php

Haberin Devamı
Advertisement
Yorum yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etkinlikler & Fuarlar

43. Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul 01 – 04 Nisan 2021’de

Yayın tarihi

-

Yazar:

İnşaat sektörünün trendlerinin konuşulacağı ve en yeni yapı teknolojileri ve yapı ürünlerinin sergileneceği 43. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul Fuarı, T.C. Ticaret Bakanlığı’nın tüm ulusal ve uluslararası fuarların 1 Eylül 2020 sonrası döneme ertelenmesine yönelik kararı dikkate alınarak, 01 – 04 Nisan 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek. TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde 43. kez düzenlenecek Fuar, planlandığı şekilde katılımcılarını, ziyaretçilerini ve yerli ve yabancı alıcılarını yeni tarihinde ağırlayacak.

Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’u düzenleyen küresel fuarcılık şirketi Hyve Group’un Bölge Direktörü Kemal Ülgen, katılımcılar, ziyaretçiler ve dernekler başta olmak üzere tüm paydaşlar için faydalı ve verimli bir fuar düzenlenmesinin temel öncelikleri olduğunu vurguladı. Ülgen, şöyle devam etti:

“Küresel çapta yaşanan COVID-19 virüs salgının yayılmasının engellenmesi amacıyla Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığının tüm ulusal ve uluslararası fuarların 1 Eylül 2020 sonrası döneme ertelenmesine yönelik kararı dikkate alınarak, 24 – 28 Ağustos 2020 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde 43. kez düzenlenmesi planlanan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, bu tarihlerde gerçekleşmeyecek; bunun yerine 2021 yılında 01 – 04 Nisan 2021 tarihleri arasında gerçekleşecektir. TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştireceğimiz 43. Yapı Fuarı – TurkeyBuild İstanbul’da, iş birliklerimizi her zaman olduğundan daha kapsamlı ve güçlü bir şekilde hayata geçirmeyi ve sizleri ağırlamayı heyecanla bekliyoruz.”

2019 Yılında 135 Ülkeden 69 Bin’e yakın Ziyaretçi  Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’da Buluştu

Balkanlar, BDT ülkeleri, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’yı kapsayan geniş bölgenin en büyüğü olan, dünyada ise ilk 5’te yer alan Fuar, 4 gün boyunca tüm dünyadan ziyaretçilerini ağırlamak için hazırlıklarına devam ediyor. Ticaret Bakanlığı’nın desteği ile Hyve Group tarafından düzenlenecek olan Fuar, güçlü küresel ağını inşaat sektörüne aktararak yeni iş, ortaklık ve satın alım fırsatları yaratmayı hedefliyor. Turkeybuild İstanbul, sektör stratejisini desteklemek, bilgi alışverişi sağlamak, inovasyonu teşvik etmek ve de yapı sektörünün kamu, özel sektör ve akademik boyutları arasında etkileşim sağlayarak yeni fikirlerin tanıtılmasını sağlamak için iş geliştirmeye yönelik etkinliklerle dolu verimli bir platform sağlıyor. 2019 yılında 135 ülkeden toplam 68.738 kişinin ziyaret ettiği Fuar’da 12 farklı ülkeden 555 kuruluş katılımcı olarak yer almıştı.

Haberin Devamı

Etkinlikler & Fuarlar

Renkli DYOloglar’ın ikinci söyleşi serisi başlıyor

Yayın tarihi

-

Yazar:

Geçtiğimiz yıl renklerin mimarideki yerini ortaya koymak için AURA İstanbul iş birliği ile gerçekleştirilen ‘Renkli DYOloglar’ prodüksiyonuna imza atan DYO, serinin ikincisini hayata geçiriyor. ‘‘Renkli DYOloglar: Türkiye’nin Renkleri’’ teması ile gerçekleşecek bu söyleşilerin ilki 30 Mayıs saat 15.00 ’te DYO Boya Youtube hesabından canlı yayınlanacak.

Türk boya sektörünün en köklü markası olan DYO, üzerinde taşıdığı bu sorumluluk ile sektörü ve toplumu aydınlatan projeler içinde yer almaya devam ediyor. DYO, AURA İstanbul iş birliğiyle renklerin hayatımızdaki öneminin farklı disiplinlerin bakış açıları ile ele alındığı Renkli DYOloglar söyleşi serisinin ikincisini gerçekleştiriyor.  Proje çerçevesinde DYO, hayatımıza renk katan isimleri ‘Renkli DYOloglar’ başlığı ile Youtube üzerinden canlı yayınlanacak sohbetlerde bir araya getirecek.

2019 yılında AURA İstanbul ve DYO iş birliğiyle İzmir Yaşar Üniversitesi’nde gerçekleşen panelle başlayan Renkli DYOloglar, AURA İstanbul dostu 12 mimar ve tasarımcının konuk olduğu röportaj serisi ile devam etmişti. 2020 yılının ilk aylarında serinin ikinci kısmı için çalışmalara başlayan DYO ve AURA İstanbul ‘’Renkli DYOloglar: Türkiye’nin Renkleri’’ teması ile bu yeni projeyi YouTube üzerinden yapılacak canlı yayınlar ile gerçekleştirecek.

DYO, Türkiye’nin yerli ve milli markası olma sorumluluğu ile yola çıktığı ‘’Renkli DYOloglar: Türkiye’nin Renkleri’’ projesinde, Türkiye’nin renklerini ve estetik değerlerini geliştirirken topluma farklı bakış açıları sunarak katkıda bulunmayı hedefliyor. Mimarların rengi algılayışlarını ele alan Renkli DYOloglar’ın devamı niteliğindeki yeni seride, bu defa çağdaş sanattan arkeolojiye, müzikten modaya kadar farklı disiplinlerdeki kişilerin kendi konularında renkten nasıl ilham aldıkları işlenirken, renkler konuşmacıların gözünden yeniden tarif edilecek. Canlı sohbet serisinde her hafta cumartesi günü deneyim ve görüşlerini paylaşacak iki konuşmacı yer alacak.

İLK CANLI SOHBET 30 MAYIS’TA…

Serinin ilk dijital etkinliği 30 Mayıs Cumartesi Günü saat 15.00’te müzisyen Ayhan Sicimoğlu ve Team Fores’in kurucusu, mimar Serter Karataban’ın kent kültürü, müzik ve gastronomi üzerine sohbeti ile DYO Boya Youtube sayfasında canlı yayında olacak.

Canlı yayınlarda; renklerin neler ifade ettiğinden, ülkemizin kültürel yapısının hayatımıza kattığı renklere, konuşmacıların rengi hangi bakış açıları ile ele aldıklarından, işlerinde renklerden nasıl yararlandıklarına kadar bir çok konu farklı disiplinlerden ele alınacak.

Ortaya çıkacak birbirinden değerli söyleşiler DYO Boya Youtube sayfasından canlı olarak yayınlanacak.

30 Mayıs Cumartesi Günü saat 15.00’te başlayacak olan Youtube canlı yayını aşağıdaki linkten izlenebilir:

https://www.youtube.com/watch?v=-lyBDrcHt8Q

Gelecek canlı yayınları DYO Boya’nın YouTube kanalı üzerinden takip etmek mümkün:

https://www.youtube.com/dyoboyalari

Haberin Devamı

Etkinlikler & Fuarlar

WIN EURASIA 2020 Fuarı Ertelendi! Yeni Tarih: 10 – 13 Mart 2021

Yayın tarihi

-

Yazar:

Değerli Katılımcılarımız, Sevgili Ziyaretçilerimiz,

Deutsche Messe’nin Türkiye iştiraki, Hannover Fairs Turkey olarak 2020 yılı Haziran ayına ertelediğimiz WIN EURASIA 2020 fuarımızı, Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı’nın 21 Nisan 2020 tarihinde Corona Virüs (COVID-19/Sars-CoV-2) kaynaklı fuar organizasyonları ve etkinliklerin düzenlenmesine dair açıkladığı, mücbir sebeplerden ötürü 2021 yılında gerçekleştirme kararı aldığımızı üzülerek bilgilerinize sunarız.

Gerek ülkemizin, gerekse tüm dünyanın verdiği bu büyük mücadelede ve yaşanılan bu zorlu dönemde, mücbir sebeplerden dolayı söz konusu kararı açıklamanın derin üzüntüsü içinde olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Bu bağlamda, özellikle geçtiğimiz son birkaç haftada siz değerli katılımcılarımızın, fuarımızı destekleyen derneklerimizin, iş ortaklarımızın ve sevgili ziyaretçilerimizin gösterdiği destek ve işbirliği için yürekten teşekkür eder, sizlerle beraber omuz omuza bu süreci de aşacağımıza olan inancımızın tam olduğunu belirtmek isteriz.

Deutsche Messe’nin Türkiye iştiraki, Hannover Fairs Turkey olarak, her bir krizin beraberinde yeni fırsatlar ve çözümler getirdiğine de inanıyoruz.

Bu bilinçten yola çıkarak, şu an WIN EURASIA ve paralelindeki tüm fuarlarımız için dijital platform üzerinde yine global işbirliği oluşturma ve yeni işbirliklerinin yaratılması noktasında fayda oluşturabilecek çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.

Söz konusu dijital platformun, birebir yüzyüze temasın yerini tutamayacak olmasına karşın, 2021 yılında yeniden bir araya gelene dek bu süre içerisinde ticaret hacmini canlandırmaya yönelik, önemli bir köprü görevi göreceğine inanıyor, bu noktada da mevcut fiziki fuarlarımızın yerine değil, ancak eş zamanlı özel ve verimli bir alternatif olması yönünde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Şüphesiz, Haziran 2020 tarihine ertelenen WIN EURASIA Fuarı’mızın 10 – 13 Mart 2021 yılına ertelenmesine dair hepinizin soruları olacaktır. Tüm sorularınızın yanıtlarına dair detaylı bilgilendirmeye websitemiz üzerinden ulaşabileceksiniz. Bunun yanı sıra, tüm katılımcı ve potansiyel ziyaretçilerimize, aynı zamanda değerli basın mensuplarımıza ve iş ortaklarımıza, detaylı bilgilendirme e-posta vasıtası ile ayrıca gerçekleştirilecektir. Eş zamanlı olarak tüm medya da bilgilendirilecektir.

Bunun yanı sıra, hepimizin evlerinden çalıştığımız şu dönem içerisinde ekstra sorularınız olması halinde de her zaman telefondan da bizlere ulaşabileceğinizi belirtir, tüm aileniz ve sevdiklerinizle beraber sağlıklı günler dileriz.

Saygılarımızla,
Hannover Fairs Turkey Fuarcılık A.Ş.

Haberin Devamı
Advertisement

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com