Ticari konseptle profesyonel işletme sistemi ile A tipi ofis kavramıyla Pendik’te yükselen Varyap Plaza Mas Pompa cihazlarını tercih etti. İş yaşamına getirdiği kalite standartlarını yükselten bakış açısıyla 9 kattan oluşan 15 adet dükkan ve 216 adet ofisden oluşan projede kullanım suyu hidroforları, kapalı genleşme tankları ve sirkülasyon pompaları Mas markalı olarak tercih edildi.

 

Tercih edilen sirkülasyon pompası hat tipi santrifüj tipte olan tek kademeli INM serisi, Avrupa’da EU 547/2012 kodu ile yayınlanan “Su Pompalarında Ekotasarım Gerekliliklerine” tam uyum gösterirken, ilgili düzenlemedeki tüm verimlilik değerlerini sağlamaktadır. Kendi sınıfında oldukça tatminkar verimliliğe sahip olan INM serisi, çevreye duyarlı tasarımı ile çok geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Varyap Plaza’da kullanılacak diğer ürünümüz olan çok pompalı hidrofor setimiz DB3 serisi ise kolay kullanımı, yüksek kalitesi ve sahip olduğu uzun kullanım ömrü sayesinde müşterilerimizin beklentilerini tam anlamıyla karşılamaktadır.

Pendik Marina ve Gebze Organize Sanayi Sitesi ve Tuzla Tersanesi’ne yakın mesafede yer alan Varyap Plaza Pendik’te ofis hizmetleri, asansör, güvenlik hizmetleri, otopark ve toplantı salonları bulunuyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Riskli yapı tespiti yapan kuruluşlara çeki düzen getirildi

  Kentsel dönüşümde uygulamadan kaynaklanan duraksamaların önlenmesi için Uygulama Yönetmeliğinin bazı maddeleri…

Nisan ayından sonra gelen faizlerdeki indirim, emlak piyasasını canlandırdı

  Merkez Bankası’nın faiz indirimi ve bankaların hizmete sunduğu alternatifli konut kredisi…

3M, Energy Star Ödülü’ne 10. kez layık görüldü

    3M, EPA Energy Star Sürdürülebilir Mükemmellik Ödülü’ne art arda 10.…

Figen Ayan, MedCruise Birliği’nin ilk Türk başkanı oldu

Galataport İstanbul Liman İşletme Genel Müdür Yardımcısı Figen Ayan, MedCruise Birliği’nin 59.…