UFO, uzun yıllar boyunca profesyonel iş hayatının yanında başarılı spor kariyerini de yöneten, ülkemizi maraton alanında başarıyla temsil eden Mustafa Saka’ya RunFire Cappadocia Ultra Maratonu için sponsor oldu.

UFO LOGO

20-27 Temmuz 2013 tarihleri arasında gerçekleşecek ultra maratonda Mustafa Saka, enerjisini UFO’dan alarak zorlu koşullara karşı koyacak. Toplamda 245 km’lik mesafeyi 6 günde geçecek olan Saka, UFO desteği ile başarıya koşacak.

Profesyonel iş hayatında, kendi firmasının dışında, Türkiye’nin önde gelen şirketlerinde de yönetim danışmanı olarak görev alan Mustafa Saka, koşuya başladığı 1987 yılından beri 20’ye yakın maratonda yer aldı. Ultra maratonlar konusunda da tecrübeli olan Saka, iş yaşamındaki felsefesini parkurda da sürdürebilen nadir sporculardan.  Saka, sporcu kimliğinden yola çıkarak öğrendiği hayatta doğru mücadele etmenin yollarını iş dünyasındaki başarı anahtarları olarak gösteriyor.

Patika ve dağ parkurlarında gerçekleştirilecek Cappadocia Ultra Maratonu’na UFO desteği ile hazırlanan Saka, çöl sıcağında 240 kilometreyi aşan zorlu şartlara, dayanıklı ürünleriyle sorunsuz kullanım vaat eden UFO’nun desteği ile karşı koyacak.  Yenilenebilir enerji kaynakları ile doğa dostu teknolojiyi tüketicisi ile buluşturan UFO, sporun destekçisi olmaya devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Riskli yapı tespiti yapan kuruluşlara çeki düzen getirildi

  Kentsel dönüşümde uygulamadan kaynaklanan duraksamaların önlenmesi için Uygulama Yönetmeliğinin bazı maddeleri…

Nisan ayından sonra gelen faizlerdeki indirim, emlak piyasasını canlandırdı

  Merkez Bankası’nın faiz indirimi ve bankaların hizmete sunduğu alternatifli konut kredisi…

3M, Energy Star Ödülü’ne 10. kez layık görüldü

    3M, EPA Energy Star Sürdürülebilir Mükemmellik Ödülü’ne art arda 10.…

Figen Ayan, MedCruise Birliği’nin ilk Türk başkanı oldu

Galataport İstanbul Liman İşletme Genel Müdür Yardımcısı Figen Ayan, MedCruise Birliği’nin 59.…