Türk Telekom, yatırımcı ilişkileri alanındaki başarısını bu alandaki en prestijli uluslararası ödüllerden biriyle tescilledi. 15 binden fazla bireysel ve kurumsal yatırımcının oylarıyla gerçekleştirilen Thomson Reuters Extel “2013 Yatırımcı İlişkileri Araştırması” sonuçlarına göre Türk Telekom Grup CEO Hakam Kanafani “Yatırımcı İlişkileri Alanında Türkiye’nin En İyi CEO’su” seçildi.

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, yatırımcı ilişkileri alanındaki en prestijli profesyonel araştırma ve anketlerini gerçekleştiren Thomson Reuters Extel’in “2013 Yatırımcı İlişkileri Araştırması” sonuçlarına göre büyük bir başarı elde etti.

Türk Telekom Grup CEO Hakam Kanafani, Thomson Reuters Extel 2013 Yatırımcı İlişkileri Araştırması sonuçlarına göre, “Yatırımcı İlişkileri Alanında Türkiye’nin En İyi CEO’su” seçildi. Bu araştırma kapsamında 2012 yılında da aynı unvanı elde eden Kanafani’nin yatırımcı ilişkilerine verdiği önem ve bu alandaki başarısı yatırım dünyasınca iki yıl üst üste tescillenmiş oldu.

Thomson Reuters Extel 2013 Yatırımcı İlişkileri Araştırması, 250 aracı kurum ve araştırma şirketi ile Avrupa’nın yaklaşık bin şirketinden 2 bin 500’ün üzerinde analistin katkısı ve 15 binden fazla profesyonel yatırımcının ve kurumsal katılımcının görüşleri ile belirlendi. Yatırımcı ilişkilerinde mükemmeliyeti teşvik etmek ve tescillemek amacıyla 10 yıldır düzenlenmekte olan Thomson Reuters Extel Yatırımcı İlişkileri Araştırması, bu alanda dünyanın en geniş katılımlı ve en yüksek prestijli sektörel araştırmalardan biri. Thomson Reuters Extel Yatırımcı İlişkileri Araştırması’na gösterilen ilginin her geçen yıl daha da artması, yatırımcı ilişkilerinin şirketler açısından öneminin ve bu konudaki titizliğin ve farkındalığın da giderek arttığını gösteriyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Riskli yapı tespiti yapan kuruluşlara çeki düzen getirildi

  Kentsel dönüşümde uygulamadan kaynaklanan duraksamaların önlenmesi için Uygulama Yönetmeliğinin bazı maddeleri…

Nisan ayından sonra gelen faizlerdeki indirim, emlak piyasasını canlandırdı

  Merkez Bankası’nın faiz indirimi ve bankaların hizmete sunduğu alternatifli konut kredisi…

3M, Energy Star Ödülü’ne 10. kez layık görüldü

    3M, EPA Energy Star Sürdürülebilir Mükemmellik Ödülü’ne art arda 10.…

Figen Ayan, MedCruise Birliği’nin ilk Türk başkanı oldu

Galataport İstanbul Liman İşletme Genel Müdür Yardımcısı Figen Ayan, MedCruise Birliği’nin 59.…