TLS Lojistik Uluslararası Hizmetler Bölümü yeni bir yapılanma süreci yürütüyor. Şirketin kaydettiği hızlı büyümeye paralel yürütülen süreç kapsamında Atatürk Havalimanı’nda bir ofis açıldı. Kargo terminallerine yakın operasyonlar, bu ofis üzerinden yürütülecek.

TLS Logo

 

Rekabetçi lojistik çözümleri ile müşterilerine hizmet veren TLS Lojistik, Atatürk Havalimanı’nda kendi ofisini açtı. TLS Lojistik Uluslararası Hizmetler Bölümü, bir süreden beri bir yeniden yapılanma süreci yürütüyor. Kaydedilen hızlı büyümenin neticesi olarak başlatılan bu süreçte TLS Lojistik, kargo terminallerine yakın operasyonlarını yönetmek üzere havalimanında bir ofis açma kararı aldı. AHL ofisinin başına, lojistik sektörünün deneyimli yöneticileri arasında gösterilen TLS Lojistik Uluslararası Hizmetler İstanbul Avrupa Lojistik Merkezi Müdürü Ümit Daibaşoğlu atandı.

 

TLS Lojistik, kurulduğu yıldan bu yana hızlı bir büyüme sergiliyor. Bu büyüme çizgisini istikrarlı bir şekilde koruyan şirket, kapsamlı bir yeniden yapılanma sürecinin startını verdi ve genel müdürlüğe bağlı lojistik merkezleri açmaya başladı. Böylece, müşteriye sunulan hizmetin kalitesinin artırılması, işlemlerin daha hızlı sonuçlandırılması ve ortaya çıkabilecek çeşitli sorunlara karşı proaktif bir yaklaşımla en kısa sürede çözüm üretilmesi mümkün olacak.

 

TLS Lojistik, 2013’ün ilk üç aylık döneminde ithalat ve ihracat kaynaklı havayolu taşımacılığı hacmini aylık ortalama 350 tona çıkardı. 2013 sonuna kadar aylık havayolu taşımacılığı hacminin 550 tona çıkarılması hedefleniyor. TLS Lojistik, bu hacme Rusya, Çin, Ortadoğu, Güney Amerika ve Batı Afrika’ya yapılan sevkiyatlarla ulaştı. Şirket, bu rakamlara ek olarak Şenzen – Londra, Şangay – Andorra ve New York -Almaty parkurlarında aylık 150 ton yükleme gerçekleştiriyor.

 

TLS Lojistik Hakkında

Rekabetçi lojistik çözümleri ile müşterilerine hizmet veren TLS Lojistik, sektöre 2000yılında girmiştir. 2002 yılına kadar depo ve özel antrepo işleticisi olarak hizmet veren TLS Lojistik, bu tarihten itibaren Türkiye genelinde dağıtım hizmeti sunmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana, müşterilerinin rekabetçiliğine katma değer sağlayan TLS Lojistik; esnek, hızlı karar alan ve verimliliğe odaklı bir lojistik şirketi olarak müşterilerinin ana faaliyetlerine odaklanmasını sağlamaktadır. TLS Lojistik, müşterilerine sunduğu çözümlerle sürdürülebilir rekabet gücüne ulaşmalarında önemli bir iş ortağı olarak hizmet vermektedir. Şirket, 2011’de Hong Kong, Şangay ve Shenzhen’de ofis yatırımlarına başlamıştır.

www.tlslojistik.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Riskli yapı tespiti yapan kuruluşlara çeki düzen getirildi

  Kentsel dönüşümde uygulamadan kaynaklanan duraksamaların önlenmesi için Uygulama Yönetmeliğinin bazı maddeleri…

Nisan ayından sonra gelen faizlerdeki indirim, emlak piyasasını canlandırdı

  Merkez Bankası’nın faiz indirimi ve bankaların hizmete sunduğu alternatifli konut kredisi…

3M, Energy Star Ödülü’ne 10. kez layık görüldü

    3M, EPA Energy Star Sürdürülebilir Mükemmellik Ödülü’ne art arda 10.…

Figen Ayan, MedCruise Birliği’nin ilk Türk başkanı oldu

Galataport İstanbul Liman İşletme Genel Müdür Yardımcısı Figen Ayan, MedCruise Birliği’nin 59.…