Türkiye teknoloji perakendeciliği sektörünün öncü markası Teknosa, Ramazan Bayramı’na özel kampanyaları ile teknoloji severlerin yüzünü güldürüyor. 6-11 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında;  müzik çalardan, konsol oyunlarına, playstation’dan tabletlere kadar birçok ürün, avantajlı fiyatlarla tüketicilerle buluşuyor.

Teknosa_Logo

Türkiye teknoloji perakendeciliği sektörünün parlayan yıldızı Teknosa, Ramazan Bayramı’nda tüketicilere özel kampanyalar sunuyor. “Herkes için Teknoloji” felsefesi ile Türkiye’nin 77 ilinde 292 mağazası ile hizmet veren Teknosa, 6-11 Ağustos tarihleri arasında Ramazan Bayramı’na özel cazip indirim fırsatlarını tüketicilerle buluşturuyor.

Teknosa, teknoloji severlere 6-11 Ağustos tarihleri arasında Samsung tabletlerde yüzde 33’e varan indirim fırsatları sunuyor.  Bu kampanya kapsamında, Samsung SM-T210 Galaxy TAB 3 7.0 tablet 599 TL yerine 399 TL’den satışta olacak. Aynı tarihler arasında Sony 4GB MP3/MP4 çalar ise 129 TL’ye satın alınabilecek.

Teknosa’nın bir diğer kampanyası ise oyun severleri mutlu ediyor.  Yine 6-11 Ağustos tarihleri arasında devam edecek olan kampanya kapsamında, Sony PS3 12 GB ve PES 2013 oyun paketi 599 TL’den satışa sunuluyor. X360 4GB Kinect konsol ise yanında Kinect Adventures, Kinect Disneyland ve Gears of War ile birlikte sadece 1049 TL’ye oyun severlerle buluşuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Riskli yapı tespiti yapan kuruluşlara çeki düzen getirildi

  Kentsel dönüşümde uygulamadan kaynaklanan duraksamaların önlenmesi için Uygulama Yönetmeliğinin bazı maddeleri…

Nisan ayından sonra gelen faizlerdeki indirim, emlak piyasasını canlandırdı

  Merkez Bankası’nın faiz indirimi ve bankaların hizmete sunduğu alternatifli konut kredisi…

3M, Energy Star Ödülü’ne 10. kez layık görüldü

    3M, EPA Energy Star Sürdürülebilir Mükemmellik Ödülü’ne art arda 10.…

Figen Ayan, MedCruise Birliği’nin ilk Türk başkanı oldu

Galataport İstanbul Liman İşletme Genel Müdür Yardımcısı Figen Ayan, MedCruise Birliği’nin 59.…