Deniz tutkunlarının vazgeçilmez adresi West Marine Türkiye, teknesini kışa hazırlamak isteyenlere de birçok farklı ürünü bir arada sunuyor.  West Marine Türkiye mağazalarında teknelerin kış şartlarından korunması için motor bakım ürünlerinden sintine pompalarına, pis su tank temizleyicilerinden nem alıcılara kadar pek çok ürün yer alıyor.

Çeşitli ve kaliteli ürün gamıyla denizcilik malzemeleri sektöründe fark yaratan West Marine Türkiye, kışın yaklaşmasıyla birlikte teknelerin bakımlarını yapacak olanlara da gerekli olan tüm ürünleri bir arada sunarak büyük bir kolaylık sunuyor.

West Marine Türkiye, sezon başlarında düzenli bakım yapılması gereken motorlar için yağ, filtre, impel ve tutya gibi her türlü bakım ürününe raflarında yer ayırıyor. Kışın tekne ve yatlar için en önemli tehditlerden biri olan neme karşı ise % 280’a varan oranlarda performans sağlayan nem alıcılar, West Marine Türkiye mağazalarında en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.

West Marine Türkiye’de, kışa hazırlık yapılan tekne ve yatlar için gerekli olan yağ değiştirici pompalar, hidrofor, sintine pompası, tuvalet parçaları, dıştan takma motor yıkama aparatları ile pis su tank temizleyicileri, su yapıcı filtreler, tatlı su koku gidericiler gibi pek çok ürün de sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Riskli yapı tespiti yapan kuruluşlara çeki düzen getirildi

  Kentsel dönüşümde uygulamadan kaynaklanan duraksamaların önlenmesi için Uygulama Yönetmeliğinin bazı maddeleri…

Nisan ayından sonra gelen faizlerdeki indirim, emlak piyasasını canlandırdı

  Merkez Bankası’nın faiz indirimi ve bankaların hizmete sunduğu alternatifli konut kredisi…

3M, Energy Star Ödülü’ne 10. kez layık görüldü

    3M, EPA Energy Star Sürdürülebilir Mükemmellik Ödülü’ne art arda 10.…

Figen Ayan, MedCruise Birliği’nin ilk Türk başkanı oldu

Galataport İstanbul Liman İşletme Genel Müdür Yardımcısı Figen Ayan, MedCruise Birliği’nin 59.…