TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş, ve TARMAKBİR Türk Tarım Alet ve Makineleri İmalatçıları Derneği işbirliği ile hazırlanan Avrasya Tarım 2014 – 8. Uluslararası Tarım ve Tarımsal Mekanizasyon Fuarı, T.C Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Türkiye Ziraat Odaları Birliği ve Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri desteği ile bir kez daha sektörün uluslar arası buluşma noktası olmaya hazırlanıyor.

 

22- 25 Ocak 2014 tarihleri arasında, 350’ye yakın Firma ve Firma Temsilciliğinin katılımı ile TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece-İstanbul’da düzenlenecek olan Fuarda Tarımsal Mekanizasyon ve İlgili Teknolojiler, Traktör ve Tarımsal Mekanizasyon Yan Sanayi, Su ve Sulama Teknolojileri, Gübreler, Tohum, Organik Tarım Ekipman ve ilgili ürünler tek çatı altında sergilenecektir.  Eş zamanlı olarak düzenlenen Avrasya Hayvancılık – 4.Hayvancılık, Ekipmanlar, Tavukçuluk ve Süt Endüstrisi Fuarı da ziyaretçileri ile buluşacak ve bu vesile ile yeni iş bağlantılarının kurulacağı eşsiz bir platforma ev sahipliği yapılacaktır.

Avrasya Tarım, Hayvancılık ve Traktör Yan Sanayi 2013 Fuarlarında A.B.D, Almanya, Amerikan Samoa, Avusturya, BAE, Belçika, Bulgaristan, Çin, Fransa, Hollanda, İngiltere, İran, İspanya, İsviçre, İtalya, Japonya, Polonya ve Romanya başta olmak üzere toplam 203 firma ve firma temsilcisinin katılımıyla gerçekleşmiş, Fuarlar 52 ülkeden 30.467 kişi tarafından büyük bir beğeni ile ziyaret edilmiştir.

Türkiye Tarım sektöründeki tüm teknolojik yeniliklerin aynı çatı altında sergileneceği fuar, tarım ekonomisi açısından büyük bir önem taşıyor. Avrasya Tarım 2014 Fuarı kapsamında Dış Ticaret Müsteşarlığı aracılığı ile Fuarı ziyaret edecek özel alım gruplarının yanı sıra Balkanlar, Orta Asya Cumhuriyetleri ve Avrupa’dan, Marmara, Ege, Akdeniz, İç Anadolu, Karadeniz ve Güney Doğu Anadolu bölgelerinden fuara gelecek olan heyetlere ev sahipliği yapılacaktır.

22-24 Ocak 2014 tarihleri arasında 10:00-18:00 saatlerinde,  25 Ocak günü ise saat 17:00’e kadar ziyarete açık olacak Fuarlarla ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinmek için www.avrasyatarimfuari.com adresini ziyaret edebilir veya bizlerle temas kurabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Riskli yapı tespiti yapan kuruluşlara çeki düzen getirildi

  Kentsel dönüşümde uygulamadan kaynaklanan duraksamaların önlenmesi için Uygulama Yönetmeliğinin bazı maddeleri…

Nisan ayından sonra gelen faizlerdeki indirim, emlak piyasasını canlandırdı

  Merkez Bankası’nın faiz indirimi ve bankaların hizmete sunduğu alternatifli konut kredisi…

Dünya plastik endüstrisi 30. kez TÜYAP’ta buluşuyor

Plastik endüstrisinin bölgedeki en önemli fuarı olan Plast Eurasia İstanbul, 30’uncu yılında…

3M, Energy Star Ödülü’ne 10. kez layık görüldü

    3M, EPA Energy Star Sürdürülebilir Mükemmellik Ödülü’ne art arda 10.…