Sertrans Logistics’in uçak hızında ve süre garantili karayolu taşıma hizmeti IQ+ Shuttle ile, tüm parsiyel yükler Barselona’ya 68 saat, Münih’e 60, Milano’ya 58, Amsterdam’a 84 ve Brüksel ile Paris’e 85 saatte taşınıyor.

Srt_IQ_SHUTTLE

Tedarik zinciri yönetiminde 25 yıllık tecrübesiyle hizmet veren Sertrans Logistics, yeni IQ+ (International Quick Service) Shuttle hizmetiyle İspanya, İtalya, Almanya, Fransa ve Benelüks ülkeleri başta olmak üzere 14 ülkede 37 noktaya haftalık düzenli taşımacılık hizmetini maksimum hızda gerçekleştirerek, sağladığı iddialı varış süreleriyle Avrupa’da farkını hissettiriyor. Sertrans Logistics yeni IQ+ Shuttle karşılıklı ve tarifeli taşımacılık hizmeti sayesinde aldığı tüm parsiyel yükleri İspanya’ya 68 saat, Münih’e 60, Milano’ya 58, Amsterdam’a 84 ve Brüksel ile Paris’e de 85 saatte taşıyor. Sertrans Logistics parsiyel taşımacılıkta fark yaratan bu iddialı süreleri, hiçbir TIR ( transport international routier) kural ihlali yapılmadan, uluslararası/yerel yasa ve mevzuatlara bağlı kalınarak, Sertrans Logistics’in sunduğu yüksek kaliteli “Ultra Express” hizmeti kullanılarak hesaplanmış varış saatlerinden oluşuyor. Sertrans Logistic’in bu yeni nesil hizmeti özellikle ürünlerinin Avrupa-Türkiye arasında adeta uçak hızıyla ve süre garantili taşınmasını isteyen müşteri grupları tarafından tercih ediliyor.

 

Ulusal ve uluslararası müşterilerine tedarik zinciri yönetiminde katma değerli lojistik çözümler sunan ve inovasyon gücüyle öne çıkan Sertrans Logistics’in CEO’su Nilgün Keleş konuyla ilgili olarak; “Bizimle sürekli çalışan değerli müşterilerimiz için uçak hızında karayolu taşımacılık hizmeti vermemiz de, ulaştığımız yüzde 99.8 hasarsızlık oranımız da şaşırtıcı değil. Hız anlamında saatli ve süre garantili hizmet vermek amacıyla oluşturduğumuz IQ+ hizmetimizi şimdilik 14 ülkede, 37 noktaya yaydık, çünkü çok anlamlı bir ihtiyaca cevap veriyorlar’’ dedi. Keleş sözlerini şöyle sürdürdü; “Sertrans Logistics olarak, fevkalde güçlü organizasyonel alt yapı ve know-how gerektiren bir geliştirme ile hatasız, hasarsız ve zamanında gerçekleşen hızlı teslimat hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimizin işlerinin kesintisiz devamını sağlıyor onları hep daha ileriye taşıyoruz, müşterilerimiz böylelikle yüksek kazançları hedefleyebiliyorlar.’’

 

Sertrans Logistics Hakkında

Sertrans Logistics, uluslararası parsiyel ve multimodal taşımacılık hizmetlerinin yanında, Tedarik Zinciri Yönetimi’nde verdiği katma değerli lojistik hizmetleriyle 24 yıldır ulusal ve uluslararası müşterilerinin güvenilir çözüm ortağıdır. SerTrans Logistics, sektöründe sağladığı yüksek müşteri memnuniyetini; tedarik zincirinin her aşamasında uyguladığı doğru-hızlı-hatasız-sürekli ve şeffaf iş yapma prensibiyle oluşturmuştur. Sahip olduğu deneyimli ve uzman kadrosu, güçlü araç filosu ve ekipman donanımı, ileri IS teknolojileri, yaratıcı Ar-Ge grubu, yurtiçi ve yurtdışına yayılmış ofisleri ve sahip olduğu yüksek kapasiteli depo ve antrepoları ile SerTrans Logistics, müşterilerinin dünya çapındaki lojistik ihtiyaçlarına küresel ölçekte çözüm getiren güçlü ve deneyimli bir yönetim uzmanıdır. Uluslararası kara-hava-deniz yolu ve multimodal taşımacılık hizmetleriyle tüm kıtalarda, 200’ e yakın ülkede, 1.800’den fazla noktada hizmet veren Sertrans Logistics’in ulusal ve uluslararası pek çok üyelikleri bulunmaktadır.  Sertrans Logistics, Avrupa’nın en büyük grupaj network sistemi “System Alliance Europe” üyesi olan ilk ve tek Türk şirketi olma özelliğini ise halen korumaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Riskli yapı tespiti yapan kuruluşlara çeki düzen getirildi

  Kentsel dönüşümde uygulamadan kaynaklanan duraksamaların önlenmesi için Uygulama Yönetmeliğinin bazı maddeleri…

Nisan ayından sonra gelen faizlerdeki indirim, emlak piyasasını canlandırdı

  Merkez Bankası’nın faiz indirimi ve bankaların hizmete sunduğu alternatifli konut kredisi…

3M, Energy Star Ödülü’ne 10. kez layık görüldü

    3M, EPA Energy Star Sürdürülebilir Mükemmellik Ödülü’ne art arda 10.…

Figen Ayan, MedCruise Birliği’nin ilk Türk başkanı oldu

Galataport İstanbul Liman İşletme Genel Müdür Yardımcısı Figen Ayan, MedCruise Birliği’nin 59.…