El aletlerinin lider markası Gedore El Aletleri’nden “Rüzgâr Santralleri” için özel ürün kataloğu

 2

Dünya ve Türkiye genelinde, ürün kalitesiyle inovasyon ve tasarım ödüllerine layık görülen el aletleri sektörünün uzman kuruluşu Gedore E l Aletleri, rüzgâr santralleri için gerekli el aletlerinden derlenmiş kapsamlı ürün kataloğu ile kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunuyor.

Gedore El Aletleri yenilenebilir enerji sektörünün öncüsü olan ve sayıları her geçen gün hızla artan rüzgâr santralleri için gerekli tüm el aletleri için özel bir katalog hazırladı. Özenle seçilmiş ürün çeşitleri arasında rüzgâr santrallerinin hem kurulumu hem de işletimi süresince kullanılması gereken özel el aletleri yer alıyor.

Çoğu ülkede enerji elde etmek amacıyla ağırlıklı olarak kömür, petrol, doğalgaz gibi fosil yakıt kaynakları kullanılmakta olsa da yenilenebilir enerjinin önemi kapsamında Gedore El Aletleri, rüzgâr santralleri için hazırlamış olduğu özel ürün kataloğu çevreye ve geleceğe yönelik sorumluluğunu yerine getiriyor.

Gedore El Aletleri Türkiye Genel Müdürü Bülent Savaş; rüzgar enerji santrallerinde özellikle tork anahtarı, tork artırıcı ve bu grupla ilgili aletlerin fazla kullanılmaya başlanmasının, hem Gedore Almanya Merkezi, hem de Türkiye organizasyonunu çok mutlu ettiğini, bu spesifik iş alanında Türkiye’nin gelişen bir pazar olduğunu ve sadece rüzgar enerji santralleri için Gedore’nin özel bir kataloğu olduğunu,  santrallerin kurulum ve çalışması için her türlü ürünün Gedore’de bulunduğunu  söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Riskli yapı tespiti yapan kuruluşlara çeki düzen getirildi

  Kentsel dönüşümde uygulamadan kaynaklanan duraksamaların önlenmesi için Uygulama Yönetmeliğinin bazı maddeleri…

Nisan ayından sonra gelen faizlerdeki indirim, emlak piyasasını canlandırdı

  Merkez Bankası’nın faiz indirimi ve bankaların hizmete sunduğu alternatifli konut kredisi…

3M, Energy Star Ödülü’ne 10. kez layık görüldü

    3M, EPA Energy Star Sürdürülebilir Mükemmellik Ödülü’ne art arda 10.…

Figen Ayan, MedCruise Birliği’nin ilk Türk başkanı oldu

Galataport İstanbul Liman İşletme Genel Müdür Yardımcısı Figen Ayan, MedCruise Birliği’nin 59.…