Dünyanın lider tesisat ekipmanları üreticisi RIDGID, Türkiye distribütörü Kale Hırdavat ve Makina’nın düzenlediği konferansta bayilerle bir araya geldi. RIDGID Ortadoğu ve Türkiye Bölge Müdürü Ufuk Taşlı yaptığı sunumda RIDGID’in Türkiye ve dünyadaki konumu ile sektörde neden tercih edilen bir marka olduğunu katılımcılarla paylaştı.

 RIDGID_Demo6_800x536

Dünyanın lider tesisat ekipmanları üreticisi RIDGID, Türkiye distribütörü Kale Hırdavat ve Makina tarafından Afyon Korel Otel’de bayileri ile bir araya geldi. RIDGID Ortadoğu ve Türkiye Bölge Müdürü Ufuk Taşlı, RIDGID’in Türkiye ve dünyadaki konumu, bağlı bulunduğu Emerson Grubu ile ilgili bilgileri bayilerle paylaştı. Ayrıca Ufuk Taşlı yaptığı sunumda RIDGID’in hem ustalar hem de bayiler tarafından tercih edilme nedenlerini belirterek yeni ürünler ve mevcut pafta kampanyası hakkında bilgi verdi.

RIDGID’in, tüm dünyada yalnızca yetkili distribütör kanalı ile satış gerçekleştirdiğinin altını çizen Ufuk Taşlı: “Bizim gücümüz yerel distribütörlerle kurduğumuz uzun soluklu işbirliğinden gelmektedir” açıklamasını yaptı.

 

RIDGID_Gosteri6_800x536Ustaların güvendiği marka

Emerson’un da performans konusunda bir efsane olduğunu belirten Ufuk Taşlı: “Emerson gibi 56 yıl boyunca aralıksız kâr payını ve hisse değerini artırabilen bir firmanın bünyesinde bulunan RIDGID, teknolojiye verdiği önem ve yenilikçi çözümleriyle ustaların bağlılığını ve güvenini kazanmış bir markadır. RIDGID’in ekipmanları en ağır şartlarda bile dayanıklılığından ve güvenilirliğinden taviz vermez” dedi.

Geniş bir katılımla gerçekleşen sunumun ardından kurulan RIDGID istasyonunu bayiiler gruplar halinde ziyaret ederek ürünleri yakından tanıma fırsatını buldu.

Programın sonunda Dr. Şaban Kızıldağ’ın gerçekleştirdiği “Mazeret Yok” adlı stand-up gösterisi konuklara eğlenceli dakikalar yaşattı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Riskli yapı tespiti yapan kuruluşlara çeki düzen getirildi

  Kentsel dönüşümde uygulamadan kaynaklanan duraksamaların önlenmesi için Uygulama Yönetmeliğinin bazı maddeleri…

Nisan ayından sonra gelen faizlerdeki indirim, emlak piyasasını canlandırdı

  Merkez Bankası’nın faiz indirimi ve bankaların hizmete sunduğu alternatifli konut kredisi…

3M, Energy Star Ödülü’ne 10. kez layık görüldü

    3M, EPA Energy Star Sürdürülebilir Mükemmellik Ödülü’ne art arda 10.…

Figen Ayan, MedCruise Birliği’nin ilk Türk başkanı oldu

Galataport İstanbul Liman İşletme Genel Müdür Yardımcısı Figen Ayan, MedCruise Birliği’nin 59.…