• EURO NCAP’den 5 yıldızlı, 8 hava yastığı, standart ESC özelliği ve göz alıcı tasarımıyla büyük beğeni gören Cruze’un ÖTV’sini Eylül ayı sonuna kadar Chevrolet ödüyor.
  • Chevrolet Cruze 35.860 TL’den başlayan fiyatlarla sadece kısa bir süre için kaçırılmayacak fırsat sunuyor.
  • Yeni Aveo’lar 4.472 TL’ye varan indirim fırsatı ve 29.648 TL’den başlayan kampanyalı perakende satış fiyatları ile alıcılarını bekliyor.

 

Chevrolet Cruze’da ÖTV’de bizden, özel kampanya desteği ile avatajlı fiyatlar.

Çarpıcı tasarımı, yüksek güvenlik standartları ve zengin donanımıyla sınıfının en prestijli üyesi olan Cruze’un 30 Eylül’e kadar ÖTV’sini Chevrolet karşılıyor. Cruze 35.860 TL’den başlayan fiyatlarla sadece kısa bir süre için kaçırılmayacak fırsatla Chevrolet bayilerinde…

Chevrolet Cruze’larda zor yol koşullarında başarılı manevra yapılmasına yardımcı olan Elektronik Stabilite Kontrol Programı (ESC), ABS fren sistemi ve Elektronik Fren Gücü Dağılımı (EBD) standart olarak sunuluyor. Cruze’un süspansiyonu, fren ve direksiyon sistemleri, çeviklik ve sürüş konforu arasında çok uyumlu bir denge kurmaya olanak tanırken, sürücüye rafine bir sürüş deneyimi de sağlıyor.

Chevrolet Cruze’un 163 beygire sahip 2.0 litre dizel modeli ise sunduğu mükemmel performansın yanısıra 54.836 TL’den başlayan kaçırılmayacak fırsat fiyatları ile tercih edilecek.

Yeni Aveo dizel modellerde 3.600 TL’ye varan indirimler Eylül sonuna kadar sürüyor.

Euro NCAP tarafından 2011 yılında kendi segmentinde “Sınıfının En Güvenli Otomobili” seçilen ve 2012’nin ilk yarısında Avrupa’da en çok satılan Chevrolet modeli olan Yeni Aveo HB ve Sedan modellerinde ÖTV sonrası kaçırılmayacak fırsatlarlarını Eylül sonuna kadar sürdürüyor.

Bir depo ile 1.200 km’lik ekonomik sürüşe olanak sağlayan ve çocuk güvenliğinde 1 numara olan Yeni Aveo Hatchback; 75hp ve 95 hp gücündeki yeni nesil dizel motorları, 3.7 lt ortalama yakıt tüketim değeri, start stop teknolojisi ile rakiplerine fark atarken; 30 Eylül’e kadar 34.401 TL’den başlayan kampanya dahil tavsiye edilen perakende satış fiyatı ile de fark yaratıyor.

 

Yeni Aveo Sedan benzinli modellerde ise 2.880 TL’ye varan indirimler ile Eylül sonuna kadar 30.317 TL’den başlayan avantajlı fiyatlarla pazardaki yerini alıyor.

Otomatik benzinli Aveo’larda 3.295 TL’ye varan indirimler

6 ileri tam otomatik şanzımanı ile segmentinin en yeni teknolojilerinden birini sunan Yeni Aveo Sedan modeller ise 3.295 TL’ye varan indirimlerle satışa sunuluyor. Tüm Yeni Aveo’larda 8 hava yastığı, ESC, yokuşta kalkış desteği gibi üstün güvenlik özellikleri standart olarak sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Riskli yapı tespiti yapan kuruluşlara çeki düzen getirildi

  Kentsel dönüşümde uygulamadan kaynaklanan duraksamaların önlenmesi için Uygulama Yönetmeliğinin bazı maddeleri…

Nisan ayından sonra gelen faizlerdeki indirim, emlak piyasasını canlandırdı

  Merkez Bankası’nın faiz indirimi ve bankaların hizmete sunduğu alternatifli konut kredisi…

Üçay mühendislik Türkiye’yi hızlı şarj ağı ile donatmaya hazır

Dünyaca ünlü elektrik ve endüstriyel güç yönetim sistemleri üreticisi EATON, elektrikli araç…

3M, Energy Star Ödülü’ne 10. kez layık görüldü

    3M, EPA Energy Star Sürdürülebilir Mükemmellik Ödülü’ne art arda 10.…