Odeabank, iş dünyasının en prestijli yayınlarından Global Banking and Finance Review tarafından iki ödüle değer görüldü.  Sektörün yeni ve yenilikçi oyuncusu Odeabank’ın başarısı “Türkiye’nin En İnovatif Bankası” ve “Türkiye’nin En İyi Yeni Bankası” ödülleri ile uluslararası arenada taçlandı.

  

Türkiye’de bankacılık sektörüne oldukça hızlı bir giriş yapan Odeabank, dünyanın önde gelen ekonomi yayınlarından Global Banking and Finance Review tarafından iki kategoride ödüle layık görüldü. Odeabank, başarısını “Türkiye’nin En İnovatif Bankası” ve “Türkiye’nin En İyi Yeni Bankası”  ödülleri ile uluslararası arenada tescil etmiş oldu.

“Bilgi çağının mucizelerini bankacılık sektörüne entegre ederek geleceğin bankasını kurduk”

Finans sektöründe en iyilerin yarıştığı Global Banking and Finance Review ödüllerini değerlendiren Odeabank Genel Müdürü Hüseyin ÖzkayaOdeabank’ı kurarken önümüze teknolojik gelişmelerle değişen tüketici ihtiyaçlarının, iç görüsünün ve yaşam tarzının getirilerini aldık. Bilgi çağının mucizelerini bankacılık sektörüne entegre ederek geleceğin bankasını kurduk. Uluslararası arenanın bu prestijli ödülleri ile Tükiye’nin En İnovatif Bankası ve En İyi Yeni Bankası seçilmenin gururunu yaşıyoruz” dedi.

Odeabank Hakkında:

Bank Audi sal’in Türkiye’deki yüzde 100 iştiraki olan Odeabank 28 Ekim 2011’de Türkiye’de mevduat bankası olarak kurulma iznini aldı. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu tarafından 2 Ekim 2012 tarihinde faaliyet izni onaylanan Odeabank 533 milyon 520 bin TL. ödenmiş sermayesi ile faaliyete başladı. Odeabank’ın İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, İzmit, Gaziantep ve Adana illerinde olmak üzere toplam 16 şubesi bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Riskli yapı tespiti yapan kuruluşlara çeki düzen getirildi

  Kentsel dönüşümde uygulamadan kaynaklanan duraksamaların önlenmesi için Uygulama Yönetmeliğinin bazı maddeleri…

Nisan ayından sonra gelen faizlerdeki indirim, emlak piyasasını canlandırdı

  Merkez Bankası’nın faiz indirimi ve bankaların hizmete sunduğu alternatifli konut kredisi…

3M, Energy Star Ödülü’ne 10. kez layık görüldü

    3M, EPA Energy Star Sürdürülebilir Mükemmellik Ödülü’ne art arda 10.…

Figen Ayan, MedCruise Birliği’nin ilk Türk başkanı oldu

Galataport İstanbul Liman İşletme Genel Müdür Yardımcısı Figen Ayan, MedCruise Birliği’nin 59.…