İnternet ve mobil teknolojileriyle bağımsız çalışma kültürünün öne çıktığı kurumların öncelikli tercihi Citrix Systems teknolojilerinin Türkiye yetkili dağıtımcısı Logicom Türkiye oldu.

Cisco’nun da yetkili distribütörü olan Logicom Türkiye, Kurumsal Mobilite, Bulut Networking, Bulut Platformları, Uygulama ve Masaüstü Sanallaştırma, Takım Calışması, Destek ve Veri Paylaşımı segmentlerinde
zengin Citrix çözümlerinin ülke çapında dağıtımını yapmaya başladı.

Dünyanın önde gelen bilgi teknolojisi markalarının ülke çapında dağıtımını gerçekleştiren Logicom Türkiye, günümüzde bulut bilişim trendlerini belirleyen önemli bir marka olan Citrix Systems ile iş ortaklığı anlaşması .. Citrix Systems çözümleri, günümüzün mobil çalışma tarzına uygun çözümleriyle profesyonellere ve diğer çalışanlara hemen her yerden, her çeşit cihazla bireysel çalışma ya da ekip çalışması gerçekleştirme olanağı veriyor. Citrix Systems çözümlerinin ülke çapında resmi dağıtımcısı olan Logicom Türkiye, bu anlaşmayla kurumlara bulut ekonomisinde yerlerini almalarını sağlayan güçlü bir seçenek sunmuş oldu.

Gunther Brand
Citrix Başkan Yardımcısı Günther Brand

Logicom Türkiye ile imzalanan anlaşma hakkında bir açıklama yapan ve Doğu Avrupa, CIS, Rusya ile Türkiye bölgelerinden sorumlu yönetici Citrix Başkan Yardımcısı Günther Brand şunları söyledi:

“Citrix olarak dinamik ekonomisi ve artan nüfusuyla Türkiye pazarını büyük bir dikkatle izliyoruz. Logicom Türkiye’nin bilişim ürünlerinin dağıtımında olduğu kadar teknoloji ve çözüm servislerindeki uzmanlığı ile de Citrix’in bu pazardaki varlığını güçlendireceğine inanıyoruz. Citrix’in bireylerin ve kurumların mobil yaşam tarzlarını destekleyen çözümlerinin tüm dünyada olduğu gibi Türkiye pazarında da hızlı bir yankı bulacağı kanısındayız. Logicom Türkiye’nin perakende satış kanalıyla olan güçlü ilişkileri ve profesyonel kadrosu ile birlikte Citrix Systems olarak sunduğumuz çözümlerin Türkiye’de müşterilerimizin iş hedeflerine erişmelerini ve kayda değer büyüme oranları elde etmelerini hızlandıracağı kanısındayız. Bu konuda Logicom Türkiye ile birlikte müşterilerimize hak ettikleri desteği sunmayı planlıyoruz”.

Citrix ve Logicom arasında imzalanan anlaşmaya göre Logicom Türkiye, 2013 Eylül’ü itibarıyla Citrix Systems’a ait Kurumsal Mobilite, Bulut Networking, Bulut Platformları, Uygulama ve Masaüstü Sanallaştırma, Takım Calışması, Destek ve Veri Paylaşımı gibi segmentlerde bir dizi ürün ve çözümünün ülke çapındaki resmi dağıtımcısı oldu.

Michael Papaeracleous
Logicom Dağıtım Grubu Direktörü Michael Papaeracleous

Logicom Dağıtım Grubu Direktörü Michael Papaeracleous Citrix Systems iş ortaklığının marka portföylerine stratejik bir katkı olduğunu ifade ederek, Logicom Türkiye’nin dağıtımcısı olduğu Cisco ürünleriyle bağlantılı satış kanalına anahtar teslim çözümler sağlama olanağı verdiğini açıkladı. Michael Papaeracleous, Citrix ile olan işbirliği hakkında şu bilgiyi verdi:

“Logicom Türkiye olarak ürün portföyümüze Citrix teknolojilerini eklemek, katma değerli dağıtımcı konumumuzu daha da güçlendirmiştir. Veri iletişimi ve ağ yönetimi alanında lider Cisco’nun dünya çapında iş ortaklığı yaptığı Citrix ile çalışmak bizler için de gurur kaynağıdır. Logicom Türkiye olarak giderek işleri itibarıyla mobil ve internet katmanında daha fazla yer almaya çalışan kurumların ihtiyaçlarına yanıt verdiğini düşündüğümüz Citrix Systems’ın teknolojisine güveniyor; markayı, Türkiye’de hak ettiği yere taşıyabileceğimize inanıyoruz”.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Riskli yapı tespiti yapan kuruluşlara çeki düzen getirildi

  Kentsel dönüşümde uygulamadan kaynaklanan duraksamaların önlenmesi için Uygulama Yönetmeliğinin bazı maddeleri…

Nisan ayından sonra gelen faizlerdeki indirim, emlak piyasasını canlandırdı

  Merkez Bankası’nın faiz indirimi ve bankaların hizmete sunduğu alternatifli konut kredisi…

3M, Energy Star Ödülü’ne 10. kez layık görüldü

    3M, EPA Energy Star Sürdürülebilir Mükemmellik Ödülü’ne art arda 10.…