TTNET ve Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi işbirliği ile 1 Mart Cumartesi günü başlayan “Liderlik ve Girişimcilik Programı” ile girişimci ve yönetici adayları iş hayatının inceliklerini ünlü CEO’lardan öğreniyor. 

 Liderlik ve Girisimcilik Programi_JPG

TTNET’in desteği ve Dr. Aylin Löle’nin katkıları ile hayata geçirilen Liderlik ve Girişimcilik Programı, Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi’nde 1 Mart’ta kapılarını açtı. Program kapsamında Türk ekonomisinin lider şirketlerinin CEO’ları, girişimcilere ve yönetici adaylarına iş dünyasının inceliklerini öğretiyor.

İlk dersi Eczacıbaşı Holding CEO’su Erdal Karamercan’ın verdiği programa her hafta farklı bir CEO konuk oluyor. Program kapsamında Türk Hava Yolları CEO’su Temel Kotil, Coca-Cola İçecek CEO’su Burak Başarır, ALJ Holding CEO’su Ali Haydar Bozkurt, TTNET CEO’su Abdullah Orkun Kaya’nın yanı sıra Deloitte Academy Direktörü Fazıl Oral ve Boğaziçi Üniversitesi İİBF Dekanı Prof. Dr. Ayşegül Toker gibi deneyimli isimler ders verecek.

İş dünyasının liderleri, Liderlik ve Girişimcilik Programı’nda deneyimlerini ve başarı sırlarını yönetici adayları ve girişimcilerle paylaşacak. CEO’lar özellikle girişimcilerin doğru iş modelleri kurmalarını sağlayacak ipuçları ile katılımcılara başarı yolunda kılavuzluk edecek.

Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi işbirliği ile hayata geçen Liderlik ve Girişimcilik Programı ile TTNET, iş dünyasının paha biçilmez değerlerinden olan tecrübeyi, girişimcilik becerilerine dâhil ederek iş dünyasının yeni neslinin daha donanımlı hale gelmesine katkı sağlamayı hedefliyor.

Liderlik ve Girişimcilik Programı Takvimi

1 Mart – Erdal Karamercan

8 Mart – Temel Kotil

15 Mart – Burak Başarır

22 Mart – Ali Haydar Bozkurt

29 Mart – Ayşegül Toker

5 Nisan – Fazıl Oral

12 Nisan – Abdullah Orkun Kaya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Riskli yapı tespiti yapan kuruluşlara çeki düzen getirildi

  Kentsel dönüşümde uygulamadan kaynaklanan duraksamaların önlenmesi için Uygulama Yönetmeliğinin bazı maddeleri…

Nisan ayından sonra gelen faizlerdeki indirim, emlak piyasasını canlandırdı

  Merkez Bankası’nın faiz indirimi ve bankaların hizmete sunduğu alternatifli konut kredisi…

Dünya plastik endüstrisi 30. kez TÜYAP’ta buluşuyor

Plastik endüstrisinin bölgedeki en önemli fuarı olan Plast Eurasia İstanbul, 30’uncu yılında…

3M, Energy Star Ödülü’ne 10. kez layık görüldü

    3M, EPA Energy Star Sürdürülebilir Mükemmellik Ödülü’ne art arda 10.…