Dünyanın önde gelen internet tabanlı telefon sistemi üreticilerinden Grandstream, KOBİ’ler için geliştirdiği, üst seviye özelliklere sahip santral uygulamasını tanıttı.

İnternet tabanlı ses, video telefon sistemleri ve video görüntü çözümleri alanında dünyanın önde gelen üreticileri arasında yer alan Grandstream Networks, yeni santral uygulaması UCM6100 serisini pazara sundu.

Empatiq İletişim Teknolojileri tarafından Türkiye pazarına sunulan uygulama, üst seviyedeki santral sistemlerinin sunduğu tüm özelliklerden, küçük ve orta ölçekli işletmelerinde de faydalanmasını sağlıyor. Kullanıcılar, üst seviyedeki santral sistemlerinin sunduğu, ses kaydı, raporlama, telefon ile otomatik kurulum, video, mobilite ve veri gibi önemli avantajlardan herhangi bir lisans ücreti ödemeden faydalanabiliyor.

Ölçeklenebilirlik ve yüksek güvenlik özellikleri ile de dikkat çeken Grandstream UCM6100 internet tabanlı santral sistemi, 500 kullanıcıya kadar destek sağlıyor ve 60 eş zamanlı görüşmeye olanak sağlıyor.

Grandstream Hakkında

2002 yılında kurulan Grandstream Networks, IP ses / video telefon sistemleri ve video görüntü çözümleri alanında dünyanın önde gelen üreticileri arasında yer almaktadır. Grandstream, küçük ve orta ölçekli şirketler için geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunmaktadır. Grandstream markasının ürünleri, kurumların iletişim maliyetlerini azaltmakta ve verimliliklerini artırmaktadır. Açık standartlardaki SIP tabanlı ürünleri, endüstrideki 3. parti SIP cihazla ile uyumluluk sağlamaktadır. Üst seviyede fiyat performansına sahip ürünler, kurumlar için esneklik ve güvenlik sunmaktadır.

Empatiq İletişim Teknolojileri Hakkında

10 yılı aşkın süredir bilişim sektöründe faaliyet gösteren Empatiq İletişim Teknolojileri, kurulduğu günden beri Grandstream ürünlerinin Türkiye’deki tek distribütörü olarak faaliyet göstermektedir.

Sektörel gelişmeler ve değişen teknolojik şartlara paralel olarak, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda ürün ve çözümler sunan Empatiq İletişim, Cisco, 3CX, Sangoma, Matrix markalarını da ürün yelpazesine eklemiştir.

Kurumların daha etkin ve daha verimli olmasını sağlayan ürünler sunmayı amaç edinen Empatiq İletişim Teknolojileri, kuruluşundan bu yana, yenilikçi ve atılımcı politikası ve ileriyi gören yatırımları sayesinde sektörde önemli bir konuma sahip olmuştur.

Empatiq İletişim Teknolojileri, çözüm ortakları ve dağıtım kanalları aracılığıyla sektörde önemli projelere imza atmaya devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Riskli yapı tespiti yapan kuruluşlara çeki düzen getirildi

  Kentsel dönüşümde uygulamadan kaynaklanan duraksamaların önlenmesi için Uygulama Yönetmeliğinin bazı maddeleri…

Nisan ayından sonra gelen faizlerdeki indirim, emlak piyasasını canlandırdı

  Merkez Bankası’nın faiz indirimi ve bankaların hizmete sunduğu alternatifli konut kredisi…

3M, Energy Star Ödülü’ne 10. kez layık görüldü

    3M, EPA Energy Star Sürdürülebilir Mükemmellik Ödülü’ne art arda 10.…