Kaynak Holding İnsan Kaynakları Zirvesi’nde dönemsel gelişmelerin yanında geleceğe yönelik insan kaynakları stratejileri masaya yatırıldı

 

 Kaynak Holding logo

Bünyesinde Sürat A.Ş, Zambak, NT ve Sürat Kargo gibi sektöründe öncü şirketleri bulunduran Kaynak Holding İnsan Kaynakları Zirvesi düzenledi.

 

Holding çatısı altında faaliyet gösteren 24 şirketin İnsan Kaynakları yetkililerinin katıldığı koordinasyon toplantısında ölçme ve değerlendirme esaslı çalışma, şirketler arası iletişimi geliştirme, fırsat ve tehditleri tanımlama başlıkları altında oturumlar düzenlendi. Stratejik Planlama, İnsan Kaynakları, İş Ortağı Modeli ve Performans Göstergeleri sunumlarının da gerçekleştirildiği zirve, iki gün sürdü.

 

Geleceğe yönelik insan kaynakları stratejilerinin yanında, iş dünyasında gelişen rekabet koşullarında şirket hedeflerine en doğru biçimde ulaşma adına verimlilik artışı, nitelikli personel seçimi ve personel gelişimi gibi konularda masaya yatırıldı.

 

Kaynak Holding İnsan Kaynakları Koordinatörü Sedat Kocar, İK Zirvesiyle ilgili şunları söyledi:

İnsan Kaynakları stratejilerini şirket stratejileri ile uyumlu hale getirmek için beyin fırtınası şeklinde dönem sonu değerlendirme toplantısı yaptık. Burada şirketlerimizde doğru şeyleri ölçeceğimiz anahtar performans ölçümleri (KPI) ile şirket karneleri oluşturarak şirket sonuçlarına katkısını artırmayı hedefledik. Ayrıca, bilgiyi paylaşan ve işbirliği içinde bir ekip olarak Holding şirketlerinde hizmeti esas alan bir yapı oluşturduk. Hem işletmeyi hem de başarıyı anlayacak iş ortağı konumu ile stratejik insan kaynakları yönetiminde daha üstün başarıyı elde etmeyi hedefliyoruz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Riskli yapı tespiti yapan kuruluşlara çeki düzen getirildi

  Kentsel dönüşümde uygulamadan kaynaklanan duraksamaların önlenmesi için Uygulama Yönetmeliğinin bazı maddeleri…

Nisan ayından sonra gelen faizlerdeki indirim, emlak piyasasını canlandırdı

  Merkez Bankası’nın faiz indirimi ve bankaların hizmete sunduğu alternatifli konut kredisi…

3M, Energy Star Ödülü’ne 10. kez layık görüldü

    3M, EPA Energy Star Sürdürülebilir Mükemmellik Ödülü’ne art arda 10.…

Figen Ayan, MedCruise Birliği’nin ilk Türk başkanı oldu

Galataport İstanbul Liman İşletme Genel Müdür Yardımcısı Figen Ayan, MedCruise Birliği’nin 59.…