Yenilikçi yedekleme ve felaket kurtarma yazılımlarının lider üreticisi StorageCraft, yeni StorageCraft ShadowProtect Granular Recovery for Exchange 7 (GRE7) çözümünü piyasaya sundu. Bu ürünle, beklenmeyen bir veri kaybı sonrasında kayıp posta kutuları, e-posta mesajları ve eklentiler kolayca kurtarılabiliyor.

Can_Erginkurban

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için Exchange sunucu yedeklemesi ve kurtarılması zorlu süreçler gerektirebilir. Bir felaket, insan hatası veya beklenmeyen veri kayıpları sonrasında kritik verilerin kurtarılması, ShadowProtect Server ve Small Business ile beraber çalışan ShadowProtect Granular Recovery for Exchange’in (GRE) sunduğu en önemli avantajlardan biri. Bir veya daha fazla mailbox, e-posta ve hatta eklentiyi yalnızca saniyeler içerisinde PST dosyasına veya yeni bir Exchange sunucuya kurtarabilen ShadowProtect GRE, işletmelerin iş sürekliliği planları içerisine dahil etmeleri gereken araçların başında geliyor.

Kolay kullanım

StorageCraft Ürün Müdürü Can Erginkurban, yeni sürümle ilgili şu bilgileri paylaştı: ”ShadowProtect Granular Recovery for Exchange ile veri tabanı dosyanızı kolayca aratabilir, dilediğiniz posta mesajını karmaşık yöntem ve ürünlere gerek kalmadan sadece sürükleyip bırakarak kurtarabilirsiniz. Granular Recovery for Exchange 7, yedeğin içerisinden açacağınız EDB dosyasındaki mailbox veya mesajları dilediğiniz kriterlere göre aratabileceğiniz, güçlü bir arama aracı içeriyor. Örneğin gönderilme tarihi, gönderici, alıcılar, konu gibi kriterlere göre kolayca arama yaptırabilirsiniz.”

ShadowProtect Granular Recovery for Exchange 7’nin faydaları

 

  • Posta kutularını kolayca kurtarır.
  • İstenilen e-posta mesajlarını hızla geri yükler.
  • Tüm Exchange veri tabanı içerisindeki posta kutusu ve e-posta mesajlarında belirli kelimeleri arayabilir.
  • Tam bir Exchange koruması için ShadowProtect Server ve ShadowProtect Small Business Server ile birlikte kullanılır.
  • Yönetilen Hizmet Sağlayıcılara (MSP) özel lisanslama seçenekleri sunar.
  • Türkçe dahil birçok dil desteği sağlar.

 

ShadowProtect Granular Recovery for Exchange 7 aşağıdaki bağlantıdan indirilebilir:

http://www.storagecraft.com.tr/GRE

 

StorageCraft Technology Corporation

StorageCraft Technology Corporation sunucular, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar için sınıfının en iyisi yedekleme, felaket kurtarma ve veri koruma çözümleri üretiyor. StorageCraft çözümleri kullanıcılarının sistemlerinin kapalı kalma zamanını azaltarak toplam sahip olma maliyetini düşürürken güvenliği ve tutarlılığı arttırıyor. Daha fazla bilgi için: www.storagecraft.com.tr

 

Stratus

Stratus Bilişim Sistemleri Tic. A.Ş., 2004 yılından bu yana ESET’in Türkiye Distribütörü olarak hizmet veriyor. Birçok platform için ölçeklenebilir çok katmanlı güvenlik çözümlerinin ithalatçısı ve distribütörü olarak kanal üzerinden bayilere satış ve destek veren bir teknoloji firması olan Stratus, İstanbul merkezli olarak faaliyet gösteriyor. Firmanın Ankara’da bir şubesi bulunuyor. Ayrıntılı bilgi için: www.stratus.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Riskli yapı tespiti yapan kuruluşlara çeki düzen getirildi

  Kentsel dönüşümde uygulamadan kaynaklanan duraksamaların önlenmesi için Uygulama Yönetmeliğinin bazı maddeleri…

Nisan ayından sonra gelen faizlerdeki indirim, emlak piyasasını canlandırdı

  Merkez Bankası’nın faiz indirimi ve bankaların hizmete sunduğu alternatifli konut kredisi…

3M, Energy Star Ödülü’ne 10. kez layık görüldü

    3M, EPA Energy Star Sürdürülebilir Mükemmellik Ödülü’ne art arda 10.…