İstanbul Sanayi Odası (İSO), üyelerine yerinde ve daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bugün Ümraniye ve Yenibosna’da birer temsilcilik açtı.

Yeni temsilcilikler, İSO’ya üyelik müracaatından kapasite ve ekspertiz raporları talebine kadar birçok konuda hizmet verecek.

 

İstanbul Sanayi Odası (İSO), üyelerine daha kolay ve hızlı hizmet sunmak amacıyla Avrupa ve Anadolu yakasında birer temsilcilik açtı. Yenibosna ve Ümraniye’de bugün açılışı gerçekleştirilen temsilcilikler, İSO’ya üyelik müracaatından kapasite ve ekspertiz raporları talebine kadar birçok konuda hizmet verecek.

İSO üyelerinin, merkeze gelmeden yeni temsilciliklere başvurarak alabileceği pek çok hizmet arasında; 5174 sayılı Kanunun 26’ıncı maddesinde sayılan belgeleri düzenlemek ve onaylamak, ihracatta dolaşım belgeleri satış ve onayı, kapasite raporu onaylı suret verilmesi, faaliyet belgesi düzenlenmesi, ihale durum belgesi, Bağ-kur formları ve denklik belgelerinin onaylanması, yerli malı, imalatçı, imalat yeterlilik belgeleri düzenlenmesi, Türk malı belgesi satışı ve düzenlenmesi ile hizmet ücretleri ve üye aidat tahsilatı yer alıyor.

İSO’nun Ümraniye temsilciliği; Yukarı Dudullu bölgesinde yer alan İMES Sanayi Sitesi’nde, Yenibosna temsilciliği de Çobançeşme mevkiinde hizmet verecek. Üyeler, her iki temsilciliğe İSO’nun merkez santral telefon numarasından ulaşabilecek.

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Riskli yapı tespiti yapan kuruluşlara çeki düzen getirildi

  Kentsel dönüşümde uygulamadan kaynaklanan duraksamaların önlenmesi için Uygulama Yönetmeliğinin bazı maddeleri…

Nisan ayından sonra gelen faizlerdeki indirim, emlak piyasasını canlandırdı

  Merkez Bankası’nın faiz indirimi ve bankaların hizmete sunduğu alternatifli konut kredisi…

3M, Energy Star Ödülü’ne 10. kez layık görüldü

    3M, EPA Energy Star Sürdürülebilir Mükemmellik Ödülü’ne art arda 10.…

Figen Ayan, MedCruise Birliği’nin ilk Türk başkanı oldu

Galataport İstanbul Liman İşletme Genel Müdür Yardımcısı Figen Ayan, MedCruise Birliği’nin 59.…