Müşterilerine sunduğu ürün ve hizmet yapısını güçlendirirken tüm süreçlerinde ‘Bizce Mümkün’ yaklaşımını benimseyen Finansbank, KOBİ müşterileri için hazırladığı İpotek Teminatlı Kredi ile işletmelere, kendi gayrimenkullerini teminat göstererek işlerini geliştirme imkanı sunuyor.

Ipotek teminatli 15X4.5m.jpg.jpg.jpg.jpg

Nakit zorluğu yaşayan işletmeler için de büyük avantaj sağlayan İpotek Teminatlı Kredi, 120 aya uzanan taksitlendirme imkanı,  üç aylık ödemesiz dönem seçeneği ve uygun faiz oranları ile müşterilere büyük avantaj sağlıyor.

Türkiye’nin genç ve dinamik bankası Finansbank, işletme sahiplerine, evlerini, işyerlerini ya da arsalarını teminat göstererek başvurabilecekleri İpotek Teminatlı Kredi sunuyor.

İşlerini büyütmek isteyen ya da nakit sıkıntısı çeken işletme sahipleri, İpotek Teminatlı Kredi’den yararlanarak yeni yatırımlarına kaynak yaratma imkanına kavuşuyor. İşletmeler, uygun vade ve cazip faiz oranı sayesinde İpotek Teminatlı Kredi ile yeni yatırımları için avantajlı bir fırsata ulaşıyor.

İşletmeciler, sahip oldukları gayrimenkulü teminat göstererek hem 120 ay taksit imkanı, hem de cazip faiz oranları ile ticari kredi kullanabiliyor. Finansbank KOBİ müşterileri, kullandıkları İpotek Teminatlı Kredi’yi, isterlerse üç aylık ödemesiz dönem seçeneği ile kullanarak kolayca geri ödeyebiliyor.

Finansbank KOBİ müşterilerine sunulan İpotek Teminatlı Kredi detayları için Finansbank şubeleri ve   www.finansbank.com.tr web sitesi ziyaret edilebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Riskli yapı tespiti yapan kuruluşlara çeki düzen getirildi

  Kentsel dönüşümde uygulamadan kaynaklanan duraksamaların önlenmesi için Uygulama Yönetmeliğinin bazı maddeleri…

Nisan ayından sonra gelen faizlerdeki indirim, emlak piyasasını canlandırdı

  Merkez Bankası’nın faiz indirimi ve bankaların hizmete sunduğu alternatifli konut kredisi…

3M, Energy Star Ödülü’ne 10. kez layık görüldü

    3M, EPA Energy Star Sürdürülebilir Mükemmellik Ödülü’ne art arda 10.…

Figen Ayan, MedCruise Birliği’nin ilk Türk başkanı oldu

Galataport İstanbul Liman İşletme Genel Müdür Yardımcısı Figen Ayan, MedCruise Birliği’nin 59.…