Kaliteli ve uzun ömürlü ürünleri ekonomik şartlarla bir araya getiren Himel Elektrik Türkiye bayi ve satış organizasyonu, 2012 yılı verilerinin profesyonel yaklaşım, problem çözme hızı, sonuç odaklılık ve pozitif büyüme kriterleriyle değerlendirilmesi sonucunda, 20 ülke arasından en başarılı ülke organizasyonu seçildi.

Bu başarıda büyük pay sahibi olan iş ortakları için Şangay’daki üretim ve Ar-Ge tesislerine bir gezi düzenlendi.

Müşterilerinin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılamak üzere yeterli kalitede ve uygun fiyatlı ürünler sunan Himel Elektrik, 20 ülke arasından en başarılı ülke organizasyonu seçilen bayi ve satış ekibi için Şangay’daki üretim tesislerine bir gezi düzenledi. Sürekli stok tutarak bu önemli başarıda büyük pay sahibi olan ana dağıtıcıların da katıldığı gezide, 200 kişinin çalıştığı en ileri teknolojiye sahip Ar-Ge Merkezi de ziyaret edildi.

Detaylı bir  üretim sunumunun  yapıldığı ziyaret sırasında, Himel ürünlerinin  hangi  şartlarda üretildiği,  ürünlerin hangi  test ve kontrollerden geçtiği  de incelenirken, yüksek teknolojiyle üretilen tüm ürünlerin  tek tek  nasıl kalite kontrol testinden  geçtiği, fabrika kalite ekibi tarafından  kalite kontrol prosesinin nasıl gerçekleştiği hakkında bilgilendirme yapıldı. Ayrıca piyasaya sunulacak yeni ürünler de Himel Türkiye ekibine ve iş ortaklarına tanıtıldı.

Üretimde sıfır hata incelemesi

Yeni kurulan  Ar-Ge ve laboratuvarlarda  ana hedef olan üretimde sıfır hatanın nasıl gerçekleştirildiği; proaktif bir kontrol sistemiyle üretim prosesinin en başından hammadde, yarı mamul  ve mamullerin kontrolü, ömür ve dayanıklılık testleri  incelendi.

Ziyaret sırasında Ar-Ge bölümünün Genel Müdürü Laurent Aureyne, Himel’in yeni ürün çalışmaları ve sektörün taleplerine uygun çözümler hakkında yapılan çalışmaları da Himel Türkiye distribütörleriyle paylaştı.

Türkiye bayilerine ödül

Şanghay’a gerçekleştirilen üretim ve Ar-Ge ziyaretinin ardından, Himel Türkiye yetkilileri Alper  Tuncer ve Yakup Avcı’nın da hazır bulunduğu bir törenle Himel Türkiye bayilerine ödülleri takdim edildi.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Riskli yapı tespiti yapan kuruluşlara çeki düzen getirildi

  Kentsel dönüşümde uygulamadan kaynaklanan duraksamaların önlenmesi için Uygulama Yönetmeliğinin bazı maddeleri…

Nisan ayından sonra gelen faizlerdeki indirim, emlak piyasasını canlandırdı

  Merkez Bankası’nın faiz indirimi ve bankaların hizmete sunduğu alternatifli konut kredisi…

3M, Energy Star Ödülü’ne 10. kez layık görüldü

    3M, EPA Energy Star Sürdürülebilir Mükemmellik Ödülü’ne art arda 10.…

Figen Ayan, MedCruise Birliği’nin ilk Türk başkanı oldu

Galataport İstanbul Liman İşletme Genel Müdür Yardımcısı Figen Ayan, MedCruise Birliği’nin 59.…