Sektörünün öncü firması GÜBRETAŞ’ın 2012 Faaliyet Raporu’na, Amerikan İletişim Profesyonelleri Derneği (LACP) tarafından düzenlenen 2012 Vision Awards Yarışması’nda “Silver Award” ödülü verildi.

Son yıllardaki istikrarlı büyümesiyle dikkat çeken GÜBRETAŞ, tasarım ve iletişim alanında en iyi uygulamaları belirlemek amacıyla Amerikan İletişim Profesyonelleri Derneği (LACP) tarafından düzenlenen uluslararası 2012 Vision Awards Yarışması’nda Faaliyet Raporu’yla kendi sektöründe Silver Award ödülünün sahibi oldu.

Bu yıl LACP’nin yarışmasına katılan 25’den fazla ülkeden yaklaşık 6 bin faaliyet raporu arasında kendi sektöründe Silver Award Ödülü’ne layık görülen GÜBRETAŞ Faaliyet Raporu, aynı zamanda ülkeler kategorisinde “Türkiye’nin En İyi 20 Faaliyet Raporu” arasında da yer aldı.

Özellikle bu yılki çalışmanın kapağını çok beğenen LACP’nin jüri üyeleri yorumlarında GÜBRETAŞ’ın 2012 Faaliyet Raporu’yla ilgili olarak, “Kapak muhteşem bir ilk izlenim veriyor. Bir ‘organik’ duygu etkisi oluşturuyor. Bu yayının materyallerinin mümkün olan en iyi etkiyi sağlayabilmek için büyük bir tutkuyla hazırlandığı açıkça görülüyor” değerlendirmelerinde bulundular.

GÜBRETAŞ, geçtiğimiz yıl da LACP’nin yarışmasında 2011 Faaliyet Raporu ile “Gold Award” ödülünün sahibi olmuştu. Türkçe ve İngilizce olarak iki dilde hazırlanan Faaliyet Raporu’nun tasarımları, çok sayıda uluslararası tasarım ödülü kazanan Graffiti tarafından hazırlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Riskli yapı tespiti yapan kuruluşlara çeki düzen getirildi

  Kentsel dönüşümde uygulamadan kaynaklanan duraksamaların önlenmesi için Uygulama Yönetmeliğinin bazı maddeleri…

Nisan ayından sonra gelen faizlerdeki indirim, emlak piyasasını canlandırdı

  Merkez Bankası’nın faiz indirimi ve bankaların hizmete sunduğu alternatifli konut kredisi…

3M, Energy Star Ödülü’ne 10. kez layık görüldü

    3M, EPA Energy Star Sürdürülebilir Mükemmellik Ödülü’ne art arda 10.…

Figen Ayan, MedCruise Birliği’nin ilk Türk başkanı oldu

Galataport İstanbul Liman İşletme Genel Müdür Yardımcısı Figen Ayan, MedCruise Birliği’nin 59.…