Bu sene 50. kuruluş yıl dönümünü kutlayan Gedik Kaynak, 6-9 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek WIN Metal Working Fuarı’nda sektör temsilcileriyle bir araya gelmeye hazırlanıyor. Döküm, vana, eğitim gibi birçok sektörde faaliyet gösteren, Türkiye’nin köklü kurumlarından Gedik Holding bünyesinde yer alan Gedik Kaynak, 12. Hall’da yer alacak 425 m2’lik standında yeni ürün ve teknolojilerini tanıtacak.

welder

Türkiye ve Avrasya Bölgesi imalat endüstrisinin en önemli fuarı olarak değerlendirilen WIN Metal Working Fuarı, 6-9 Haziran tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Fuarda kaynak sektörünün endüstriyel bazda sergileyeceği ürün ve hizmetler ziyaretçilere sunulacak.

Döküm, vana ve eğitim gibi birçok farklı sektörde faaliyet gösteren, Türkiye’nin köklü kurumlarından Gedik Holding bünyesinde yer alan Gedik Kaynak da WIN Metal Working Fuarı’nda 12. Hall’da yer alacak 425 m2’lik standında geniş ürün yelpazesini ve yeni teknolojilerini tanıtacak. Gedik Kaynak standındaki kaynak uygulama alanında ziyaretçiler, farklı ürünler ile canlı uygulamalar yaparak ürünlerin kalitesini birebir test etme imkanı bulacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Riskli yapı tespiti yapan kuruluşlara çeki düzen getirildi

  Kentsel dönüşümde uygulamadan kaynaklanan duraksamaların önlenmesi için Uygulama Yönetmeliğinin bazı maddeleri…

Nisan ayından sonra gelen faizlerdeki indirim, emlak piyasasını canlandırdı

  Merkez Bankası’nın faiz indirimi ve bankaların hizmete sunduğu alternatifli konut kredisi…

Dünya plastik endüstrisi 30. kez TÜYAP’ta buluşuyor

Plastik endüstrisinin bölgedeki en önemli fuarı olan Plast Eurasia İstanbul, 30’uncu yılında…

3M, Energy Star Ödülü’ne 10. kez layık görüldü

    3M, EPA Energy Star Sürdürülebilir Mükemmellik Ödülü’ne art arda 10.…