Ev dışı tüketim sektörünün güçlü oyuncusu g2m, gastronomi sektörüne verdiği destekleri sürdürüyor. Hilton’un Romanya, İsrail, Rusya, Bulgaristan, Azerbaycan ve Hırvatistan’da bulunan yaklaşık 100 kişilik; satınalma müdürleri, yiyecek içecek müdürleri ve şeflerinin katıldığı etkinlikte Hilton Grubu’nun en büyük tedarikçilerinden biri olan g2m de yer aldı.

DSC_1121 (1)

Sürdürülebilir, yenilikçi ve verimli çözümleriyle gastronomi sektörünün öncülüğünü üstlenen g2m, çözüm ortağı olarak hizmet verdiği işletmelere değer katmaya devam ediyor. Profesyonel mutfaklarda ihtiyaç duyulan farklı ürünlerden oluşan ve kısa zamanda eksiksiz bir ürün gamına dönüşecek olan yeni ürünler, g2m tarafından uzun Ar-Ge çalışmaları ve üretici işbirlikleri sonucunda geliştirildi. Hilton Grubu’nun şefler, satınalma ve F&B müdürlerine yönelik gerçekleştirdiği etkinlikte yeni ürün gamını sergileyen g2m, profesyonellerden tam not aldı.

Hilton Grubu, F&B European etkinliği ile Romanya, İsrail, Rusya, Bulgaristan, Azerbaycan ve Hırvatistan’da görev alan otellerin F&B, satınalma müdürlerini ve mutfak şeflerini İstanbul’da ağırladı. 20 Şubat’ta Hilton İstanbul Bomonti Hotel’de yapılan etkinliğe Türkiye’den birçok gıda firması da stantlarıyla katıldı. Hilton Grubu bu etkinlik çerçevesinde dünya çapındaki otellerinde çalışan satınalma müdürleri, F&B müdürleri ve mutfak şeflerini Türk firmalarıyla bir araya getirerek temaslarda bulunmayı başardı. Hilton Otellerine ürün tedarik eden firmalar diğer Hilton’ların da kendilerini tanımaları için etkinlik alanında stant kurdular. Birçok farklı ülkeden gelen Hilton temsilcileri firmaları tek tek ziyaret ederek tanışma imkanı yakaladılar ve yeni işbirlikleri için görüşmelere başlandı.

g2m güvencesi ve kalitesiyle üretilen ürün gamını “Mutfakta Biz Varız” sloganıyla lanse eden firma, sektörün nabzını tutarak talepleri tam anlamıyla yanıtlamak için çalışmalarına devam ediyor. Hilton’un yıllardır tedarikçiliğini yapan sektör lideri, Hilton Worldwide F&B European Etkinliği’nde Hilton ile olan işbirliğinin daha uzun yıllar süreceği mesajını da verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Riskli yapı tespiti yapan kuruluşlara çeki düzen getirildi

  Kentsel dönüşümde uygulamadan kaynaklanan duraksamaların önlenmesi için Uygulama Yönetmeliğinin bazı maddeleri…

Nisan ayından sonra gelen faizlerdeki indirim, emlak piyasasını canlandırdı

  Merkez Bankası’nın faiz indirimi ve bankaların hizmete sunduğu alternatifli konut kredisi…

Dünya plastik endüstrisi 30. kez TÜYAP’ta buluşuyor

Plastik endüstrisinin bölgedeki en önemli fuarı olan Plast Eurasia İstanbul, 30’uncu yılında…

3M, Energy Star Ödülü’ne 10. kez layık görüldü

    3M, EPA Energy Star Sürdürülebilir Mükemmellik Ödülü’ne art arda 10.…