Connect with us

Haberler

Exper, teknolojide kiralama devrini başlatıyor

Yayın tarihi

-

Yenilikçi bilgisayar üreticisi Exper, teknolojide kiralama devrini başlatıyor. “Teknolojik İşletmeler Zamanı” sloganıyla ExperTİZ Projesi’ni hayata geçiren Exper, şirketlere masaüstü bilgisayardan dizüstüne, tablet bilgisayardan yazıcı, tarayıcı ve büro makinelerine kadar ihtiyaç duydukları en yeni teknoloji ürünlerini kiralayacak.  

Bilgisayar kullanıcılarını her yeni ürününde ileri teknolojiyle buluşturan Exper, rekabette şirketlere önemli bir avantaj sağlayan teknolojiyi, kiralama yöntemi ile hizmete sunuyor. “Teknolojik İşletmeler Zamanı” sloganıyla ExperTİZ projesini başlatan Exper, Türkiye genelinde sayısı 1 milyonu aşan işletmeleri yeni teknolojiye en uygun fiyat ve çözümlerle kavuşturacak.

Exper Genel Müdürü Orhan Korkusuz

“VERİMLİLİĞİ ARTIRIP, REKABET AVANTAJI SAĞLAYACAĞIZ”

Donanım altyapısını yenilemek isteyen büyük holdinglerden KOBİ’lere kadar tüm şirketlerin yararlanabileceği ExperTİZ ile şirketlerin bilgi teknolojileri yatırım maliyetlerinde büyük tasarruf edeceklerine dikkat çeken Exper Genel Müdürü Orhan Korkusuz, “Rekabetin her geçen gün arttığı günümüzde şirketler için bilgi teknolojileri yatırımları giderek önem kazanıyor. Exper olarak hayata geçirdiğimiz ExperTİZ kiralama hizmetiyle şirketler için en yüksek gider kalemini oluşturan BT yatırım maliyetlerini ortadan kaldıracağız. Sadece satın alma maliyetinden değil, bakım maliyetleri ve yeni teknolojilerin araştırılması gibi zaman kaybı da ortadan kalkacak. ExperTİZ ile şirketler sadece işlerine ve hedeflerine odaklanıp, verimliliklerini en yeni teknolojiye sahip ürünlerle artırabilecekler” açıklamasını yaptı.

 

“GENİŞ ÜRÜN SEÇENEĞİ, ESNEK ÖDEME PLANIMIZ VAR”

ExperTİZ kiralama hizmetinin geniş bir ürün yelpazesini kapsadığını belirten Korkusuz, “ExperTİZ ile şirketler masaüstü bilgisayardan dizüstüne, tablet bilgisayardan sunucuya, monitörden dijital bilgilendirme ekranı, yazıcı, tarayıcı ve büro makinelerine kadar ihtiyaçlarına yönelik tüm ürünlere 24 ya da 36 aya kadar Türk Lirası taksitlerle ulaşabilecek. 3 yıl sonunda işletmeler ister ürün değerinin % 8’ini ödeyip ürünlere sahip olabiliyor, isterlerse tüm ürünleri tekrar yenileyebiliyor” dedi. ExperTİZ’in vergi avantajı da sağladığına değinen Korkusuz sözlerini şöyle sürdürdü: “Kurumun ihtiyacına yönelik tespit çalışmalarının ardından, gerekli olan tüm ürünlerin teslimi ve kurulumu bizim tarafımızdan gerçekleşiyor. Exper garantisi altında sunulan ExperTİZ kiralama hizmeti süresince şirketlere sunduğumuz diğer bir avantaj ise servis ve garanti. Türkiye geneline yayılan 203 servisimiz sayesinde yerinde ya da merkezde teknik destek hizmetinin yanı sıra 7 gün 24 saat çağrı merkezi desteği de veriyoruz”.

 

EXPERTİZ’İ SEÇMEK İÇİN 10 NEDEN

– Krediyle satın alma maliyetinden daha düşük kira ödemeleriyle son teknolojiye sahip olursunuz,

– Kiralama dönemi sonunda ister ürün değerinin % 8’i oranında ödeme yaparak ürünleri satın alır, isterseniz yenileriyle değiştirebilirsiniz,

– Teknoloji ihtiyaçları için nakit kullanmazsınız,

– 24 veya 36 ay Türk Lirası taksitlerle ödeme avantajınız olur,

– Ürünlerinize 7 gün 24 saat çağrı merkezi desteği sağlar,

– Kiralama dönemi süresince yerinde veya merkezde teknik servis paketi içerir,

– Kullanıcı hatalarına yönelik garanti paketi mevcuttur,

– Opsiyonel olarak kiralama dönemine ek olarak 1 yıl garanti paketi içerir,

– Vergi avantajı sağlar,

– 8 kategori altında onlarca ürünü içerir.

Haberin Devamı
Advertisement
Yorum yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberler

Kablo sektörünün lideri en güçlü 50 kadın CEO arasında

Yayın tarihi

-

Ekonomist ve Capital dergilerinin “Türkiye’nin En Güçlü 50 Kadın CEO’su” araştırması sonuçlandı. Kadın üst düzey yöneticilerin temsil ettikleri şirketlerin cirosuna göre sıralandığı listede, Türk kablo sektörünün öncü firması Türk Prysmian Kablo’nun CEO’su Cinzia Farisè de yer alarak, Türkiye’nin en güçlü kadın CEO’larından biri oldu.

 Türk Prysmian Kablo, sektöründe ilklere imza atmaya devam ediyor. Şirketin geçtiğimiz yıl görevi devralan CEO’su Cinzia Farisè, Türkiye’nin en güçlü 50 kadın CEO’su arasına girerek büyük bir başarıya imza attı. Ulusal ve çok uluslu şirketlerde uzun bir kariyere sahip olan, hem hizmet hem endüstriyel üretim alanlarında, özel sektörde ve kamuda yönetici ve icracı olmayan yönetici olarak çalışan, birçok firmanın yönetim kurulunda görev yapan Cinzia Farisè, kablo sektöründe ve Prysmian Group bünyesinde 10 yıl boyunca deneyim kazandıktan ve giderek artan sorumluluklar üstlendikten sonra, geçtiğimiz yıl Türk Prysmian Kablo’nun CEO’su olarak Türkiye’de göreve başladı.

Mudanya’da 500’ü aşan çalışanıyla yenilikçi kablo çözümleri ve sistemleri geliştiren Türk Prysmian Kablo, Cinzia Farisè’nin liderliğinde 2019 yılını yaklaşık 1,5 milyar TL ciroyla kapadı.

İnovasyon ve sürdürülebilirlikle büyüyor

Türk Prysmian Kablo’yu kablo sektörüne liderlik eden büyük bir aile olarak tanımlayan ve  ilk hedeflerinin, her gün kriz, kur dalgalanması veya Covid-19, sorun ne olursa olsun en iyisini bekleyen yüzlerce müşteriyi memnun etmek olduğunun bilincinde çalışmalarını sürdürdüklerinin altını çizen Cinzia Farisè, sözlerine şöyle devam etti: “Bu ödülün arkasında, daima ileriye bakan, kendine hedefler koyan, inovasyonla sürdürülebilir uzun vadeli büyümeyi bir araya getiren Türk Prysmian Kablo ailesinin işine olan bağlılığı ve tutkusu var. ‘Türkiye’yi Yarınlara Bağlıyoruz’ misyonumuzdan aldığımız güçle, Türkiye’nin en prestijli projelerinin çözüm ortağı olarak, Türkiye’nin sanayileşmesine ve ekonomisine katkılarımızı sunduk ve sunmaya devam ediyoruz. Ve bugün, ekonomik, sosyal ve çevresel sorumluluğu faaliyetimizin tüm yönlerine entegre etmek amacıyla, iş modelimizi güçlendiriyor ve toplum için fayda sağlamak üzere, Şirketimiz için kar sağlıyoruz.”

Mudanya’dan dünyaya

Teknoloji ve üretim kapasitesini artırmak için, 1964 yılından bugüne dek birçok yatırım yapan Türk Prysmian Kablo, Mudanya’daki fabrikasında 22 bin farklı kablo üretebiliyor. 220 kV’a kadar tüm enerji kabloları, 3 bin 600 çifte kadar bakır iletkenli haberleşme kabloları, fiber optik kablolar, endüstriyel uygulamalarda kullanılan özel kablolar da Türk Prysmian Kablo’nun imzasını taşıyor. Şirket, her sektörde büyük proje ve yatırımların güvenilir çözüm ortağı olarak katkı sağlamaya devam ediyor.

Haberin Devamı

Haberler

Akıllı sel bariyerleri, sel baskınlarının önüne geçecek

Yayın tarihi

-

Yazar:

Küresel ısınma ve buna bağlı olarak değişen iklim koşullarıyla ülkemizde son yıllarda sıkça sel felaketi yaşanıyor. Kırsal alanların yanı sıra şehir merkezlerini de etkileyen sel felaketlerine yine teknoloji çözüm sunuyor. Türkiye’nin bariyer markası Arma Kontrol’ün geliştirdiği, yağmur ve su sensörleriyle desteklediği Sel Bariyerleri, yağmur anında otomatik olarak devreye girerek, can kayıplarının ve maddi kayıpların önüne geçilmesini sağlayacak.

Tamamı Türk mühendislerden oluşan Ar-Ge ekibiyle yüksek güvenlik ürünleri sunan Arma Kontrol, son yıllarda değişen iklim koşullarına bağlı olarak ülkemizde de sıkça yaşanan sel baskınlarını, akıllı sel bariyeri çözümleriyle bir felakete dönüşmeden engelleyecek.

Yağmur sensörü, su seziciler, loop dedektörü gibi teknolojilerle güvenlik seviyesi artırılan ve yağmur anında otomatik olarak çalışan sel bariyerleri, farklı yükseklik ve uzunluk alternatifleriyle fabrikalardan üretim tesislerine, apartmanlardan sitelere kadar istenilen her alana uygulanabiliyor. Sağladığı yüksek mukavemetle, toprak kayması ve erozyon gibi doğal felaketlere karşı kalkan görevi de gören sel bariyeri, riskli kamu alanlarında emniyet ve savunma duvarı olarak da görev alabiliyor.

“Kayıpları en aza indirmeyi amaçlıyoruz”

Konuyla ilgili görüşlerini paylaşan Arma Kontrol Kurucusu ve Genel Müdürü Koray Kartal, “Arma Kontrol olarak her zaman insanlar ve ülkemiz için çalışıyor, onlar için üretiyoruz. Son yıllarda ülkemizde sıkça sel felaketi yaşıyoruz ve birçok canımızı bu felaketlerde yitiriyoruz. Can kayıplarının yanı sıra milyarlarca liralık milli servetimizin de yok oluşunu izliyoruz. Arma Kontrol olarak bu felaketlerin ve kayıpların önüne geçebilmek için sel bariyerleri çözümleri geliştirdik. Bariyerlerimiz ile yaşanan sel felaketlerindeki kayıpları en aza indirmeyi amaçlıyoruz. Bu zamana kadar fabrika, depolar ve özel mülkler gibi birçok yerde sel bariyerlerimizin etkinliğini kanıtladık” dedi.

2 metreden 6 metreye kadar seçenek sunuyor

50 cm’den 130 cm’ye kadar değişen yükseklikte, 2 metreden 6 metreye kadar değişen uzunlukta üretilebilen sel bariyerleri, hidrolik ve pnömatik sistemde çalışıyor. Akü desteğiyle olası elektrik kesintilerinde de çalışabilen bariyerin güneş enerjisi desteği de bulunuyor. 4 ila 6 saniye gibi kısa sürede otomatik olarak açılıp kapanabilen bariyer, -25 ila 50 derece arasında sorunsuzca görevini yerine getiriyor. Bariyer GSM, Plaka Tanıma Sistemi, OGS-HGS, Kart Okuyucular gibi her türlü Access Kontrol Sistemi ile entegre olabiliyor.

Haberin Devamı

Haberler

Türk şirketi üç kıtaya madeni yağ ihraç ediyor

Yayın tarihi

-

Yazar:

Özerşah Enerji
Madeni yağ üreticisi Özerşah Enerji ve Petrol Ürünleri, e-ihracat platformu ile Asya, Afrika ve Avrupa kıtalarından 15’i aşkın ülkeye ihracat yaptığını duyurdu.
Madeni yağ üretimi limitlerini artıran Özerşah Enerji, uluslararası hedeflerini gerçekleştirme hedefiyle ihracata yöneldi. Yerli üretici, e-ihracat platformu TurkishExporter ile adım attığı iş birliği sayesinde madeni yağ ihracatını Asya, Afrika ve Avrupa kıtalarından 15’den fazla ülkeye taşıdığına dikkat çekti.
“Dünya standartlarında üretim gerçekleştiriyoruz”
20 yıldır iç piyasanın madeni yağ talebini karşıladıklarını kaydeden Özerşah Enerji ve Petrol Ürünleri Yönetim Kurulu Başkanı Fetullah Arvas, “2001 yılında kurduğumuz ilk fabrikamızın ardından 2007 yılında Adana’da ikinci fabrikamızla çalışmalarımıza hız verdik. 2015 yılında Kocaeli Dilovası’nda kurduğumuz üçüncü fabrika ile dünya standartlarında üretim gerçekleştirmeye başladık. Otomotiv, sanayi ve endüstriyel yağları, marin yağları, proses yağları, gres yağları, oto bakım ürünleri, organik ve konsantre antifriz gibi ürün sınıflarında üretim ve satış faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.” dedi.
“Dünya devi olma hedefimize her sene daha fazla yaklaşıyoruz”
İhracatta ağırlık vererek kendilerine yeni bir ticari yol seçtiklerini dile getiren Fetullah Arvas, “Hem yurt içi hem de yurtdışı pazarda Monex, Woil ve Hexon markalarımızın kalitesi ve güvenirliliğini daha fazla sayıda tüketiciyle buluşturmak ve markalarımızın bilinirliğini üst seviyelere çıkarmak adına araştırma ve inceleme yaparken TurkishExporter ile tanıştık. Birlikte çıktığımız yol sayesinde bugün Asya, Avrupa ve Afrika’da 15 ülkeye ihracat yapar hale geldik. İhracat hedefimizi daha da büyüterek yolumuza devem edeceğiz. Dünya devi olma hedefimize her sene daha fazla yaklaşıyoruz. Aynı zamanda seçkin markaların fason üretimini de başarı ile sürdürüyoruz.” ifadelerini kullandı.
Haberin Devamı
Advertisement

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com