Türkiye’nin en çok tercih edilen antivirüs yazılımlarını sağlayan ESET, kurumlara yönelik ESET Endpoint ürünlerinde lisans süresini uzatan yılsonu fırsatları sunuyor. Bu kampanya kapsamında 2 yıllık lisans satın alan kurumlara 3 yıllık lisans, 1 yıllık ürün alan kurumlara ise 3 ay ekstra kullanım süresi tanınıyor.

 

ESET, çok boyutlu korunma özellikleriyle kurumsal dijital güvenlik kategorisine yeni standartlar getiren ESET Endpoint Antivirus ve ESET Endpoint Security ürünleri başta olmak üzere, tüm kurumsal çözümlerinde lisans süresini uzatıyor.

Güvenli yıllar

Kampanya kapsamında 2 yıllık ürün almayı tercih eden kurumlara 1 yıl ekstra lisans hakkı veriliyor. 1 yıllık ürün almayı tercih eden kurumlara ise 3 ay ekstra kullanım süresi tanınıyor. 25 ve üzeri sayıda kullanıcısı olan kurumların faydalanabildiği kampanya 31 Aralık 2013 tarihine kadar sürecek.

ESET ayrıca kampanya çerçevesinde StorageCraft imaj yedekleme çözümü için de %10’luk indirim çeki sunuyor.

Endpoint Çözümleri

Kurumsal yapılardaki ağ sistemini yavaşlatmadan çalışan ve pek çok özelleştirme seçeneği sunan ESET Endpoint Çözümleri, Antivirus, Antispyware ve Antispam özellikleriyle tam kapsamlı koruma sağlıyor. Endpoint Çözümleri, bilgi işlem personeline tek bir yönetim konsolundan sistem üzerinde tam kontrol sunuyor.

ESET ve Stratus Hakkında

1992 yılında kurulmuş olan ESET, dünya genelinde bireysel ve kurumsal kullanıcılara hitap eden güvenlik ürünleri geliştiriyor. ESET NOD32 Antivirus, proaktif zararlı yazılım tespitinde piyasa lideri olarak hak kazandığı “VB100 Ödülü” sayısı ile dünya rekorunu elinde bulunduruyor. ESET, testin gerçekleştirilmeye başlandığı 1998 yılından bu yana hiçbir yaygın (in-the-wild) tehdidi kaçırmadı. ESET NOD32 Antivirus, ESET Smart Security ve Mac için ESET Cybersecurity dünya genelinde milyonlarca kullanıcı tarafından güvenilir bulunarak tavsiye ediliyor.  Genel Merkezi Bratislava/Slovakya’da bulunan ESET’in, San Diego/USA, Buenos Aires/Arjantin, Prag/Çek Cumhuriyeti ve Singapur’da bölge ofisleri bulunuyor. Ayrıca Bratislava, San Diego, Prag, Krakow/Polonya, Montreal/Kanada ve Moskova/Rusya’da zararlı yazılım araştırma merkezleri var. ESET’in 180’den fazla ülkede iş ortakları mevcut. Şirket, Deloitte’s Technology Fast 500’de sürekli olarak Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgesinin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında yer alıyor. ESET ve ürünleri hakkında daha fazla bilgi için www.eset.com.tr veya www.nod32.com.tr  sayfaları ziyaret edilebilir.

Stratus Bilişim Sistemleri Tic. A.Ş., 2004 yılından bu yana ESET’in Türkiye Distribütörü olarak hizmet veriyor. Bir çok platform için ölçeklenebilir çok katmanlı güvenlik çözümlerinin ithalatçısı ve distribütörü olarak kanal üzerinden bayilere satış ve destek veren bir teknoloji firması olan Stratus, İstanbul merkezli olarak faaliyet gösteriyor. Firmanın Ankara’da bir şubesi bulunuyor.  Ayrıntılı bilgi için www.stratus.com.tr

www.facebook.com/ESETTurkiye  / www.twitter/Eset_Turkiye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Riskli yapı tespiti yapan kuruluşlara çeki düzen getirildi

  Kentsel dönüşümde uygulamadan kaynaklanan duraksamaların önlenmesi için Uygulama Yönetmeliğinin bazı maddeleri…

Nisan ayından sonra gelen faizlerdeki indirim, emlak piyasasını canlandırdı

  Merkez Bankası’nın faiz indirimi ve bankaların hizmete sunduğu alternatifli konut kredisi…

3M, Energy Star Ödülü’ne 10. kez layık görüldü

    3M, EPA Energy Star Sürdürülebilir Mükemmellik Ödülü’ne art arda 10.…

Figen Ayan, MedCruise Birliği’nin ilk Türk başkanı oldu

Galataport İstanbul Liman İşletme Genel Müdür Yardımcısı Figen Ayan, MedCruise Birliği’nin 59.…