AK Parti Çankaya Belediye Başkan A. Adayı Barış Aydın, “Çankaya, Başkent’in gözdesi olarak ülkeye verdiği katma değerin karşılığını almayı çoktan hak etti. Çankaya artık hizmet istiyor” dedi.

 

İKTİDARI boyunca ekonomi, sağlık, ulaşım, eğitim ve dış politika başta olmak üzere her alanda Cumhuriyet tarihinin en büyük başarı tablosunu sergileyen AK Parti ve AK Partililerin “yerel yönetimlerde de aynı başarıyı sergilediklerini belirten AK Parti Çankaya Belediye Başkan Aday Adayı Barış Aydın, “Verilen hizmetleri halkımız çok iyi biliyor ve bugüne kadar yapılan yerel yönetimler seçimlerinde partimize en büyük teveccühü göstererek her seferinde bu hizmet kervanının kendisine, ilçesine, iline, ülkesine daha çok hizmet etmesine imkan sağlıyor” dedi.

 

“SEVGİ KÖPRÜLERİ KURACAĞIZ”

AK Parti’nin “efsanevi hizmet anlayışını” doğup büyüdüğü Çankaya ile buluşturma arzusunda olduğunu dile getiren Barış Aydın, yerel yönetime talip olmasının nedenini şu sözlerle açıkladı: “Çankaya artık hizmet istiyor. Çankaya, Türkiye’nin incisi, Başkent’in gözdesi olarak ülkeye verdiği katma değerin karşılığını almayı çoktan hak etti. Ben Barış Aydın olarak önce gönüllere talibim. Eğer partim uygun görür ve bu görev bize verilirse Çankaya’da yaşayan herkesin, her kesimin tek tek kalbine dokunmak ve sevgi köprüleri kurmak için azami gayret göstereceğim.”

 

“ÖNCÜ VE İDEALİST OLACAĞIZ”

Barış Aydın, Çankaya’nın, kültür, sanat, tarih, eğitim, ticaret ve turizm kenti olması nedeniyle stratejik konumu, nüfusu ve demografik yapısı itibariyle taşıdığı potansiyelden dolayı yaşanabilir, gelişmiş, estetik, vizyon şehir değerine kavuşmayı hak eden en önemli ilçe olduğunu söyledi. Adalet ve eşitlik ilkeleri çerçevesinde, her gün daha fazla halkıyla bütünleşen bir belediye istediklerini anlatan Aydın “En iyiyi, en güzeli keşfedip sistematik olarak uygulayan öncü ve idealist bir belediye anlayışı sürdüreceğiz” dedi.

 

İDEAL BİR ŞEHİR

AK Parti Çankaya Belediye Başkan Aday Adayı sözlerini şöyle sürdürdü: “Emanetimize verilen doğanın, geliştirilerek korunduğu, gelenekselle modernin barıştığı, estetiğin mekana yansıdığı, içinde yaşamaktan huzur duyulan, sosyal, kültürel, ekonomik ve eğitsel olarak kendi kendisine yetebilen ideal bir şehir, adalet, hakkaniyet, hukuk ve hoşgörüyü yaşayıp yaşatan, geçmişiyle barışık, mevcut halinden huzurlu ve geleceğinden emin, insanlık onuruna yaraşır biçimde yaşayabilen, dertleri sevinçleri, sıkıntı ve zenginlikleri paylaşabilen sağlıklı bir toplum, güzel bir Çankaya, hepimizin özlemini ve hayalini yaşattığı bir Çankaya’dır.”

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Riskli yapı tespiti yapan kuruluşlara çeki düzen getirildi

  Kentsel dönüşümde uygulamadan kaynaklanan duraksamaların önlenmesi için Uygulama Yönetmeliğinin bazı maddeleri…

Nisan ayından sonra gelen faizlerdeki indirim, emlak piyasasını canlandırdı

  Merkez Bankası’nın faiz indirimi ve bankaların hizmete sunduğu alternatifli konut kredisi…

3M, Energy Star Ödülü’ne 10. kez layık görüldü

    3M, EPA Energy Star Sürdürülebilir Mükemmellik Ödülü’ne art arda 10.…

Figen Ayan, MedCruise Birliği’nin ilk Türk başkanı oldu

Galataport İstanbul Liman İşletme Genel Müdür Yardımcısı Figen Ayan, MedCruise Birliği’nin 59.…