Türkiye’nin önde gelen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketlerinden ING Emeklilik, Grup Yıllık Hayat Sigortası ile çalışanların bugünü ve geleceğini güvence altına alırken, işverenlere de büyük avantaj sağlıyor.

Türkiye’nin önde gelen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketlerinden ING Emeklilik, ‘Grup Yıllık Hayat Sigortası’ ürünüyle çalışanları olası kötü sürprizlere karşı koruma altına alıyor. Daimi bir sakatlık veya kritik hastalık durumunda sigortalının ve yakınlarının bugünleri ve gelecekleri için güvence sağlıyor.

İşverenler de sigortalının vefatı halinde yakınlarının yaşam standartlarını da koruyan Grup Yıllık Hayat Sigortası ile çalışanlarına zor günlerinde güçlü bir destek sunma fırsatına sahip oluyor.

ING Emeklilik’ten firmaya özel poliçe fırsatı

ING Emeklilik’in sunduğu ‘Grup Yıllık Hayat Sigortası’ geniş ek teminatlarla desteklenirken, firmaya özel poliçelerin oluşturulabileceği esnek ürün yapısıyla dikkati çekiyor. İşverenler, çalışanlarının ihtiyaçlarına ve kurum yapısına göre, ana teminat olan vefat teminatıyla birlikte ek teminatlardan da dilediklerini seçerek, şirketlerine özel kurumsal çözümü oluşturabiliyor.

‘Grup Yıllık Hayat Sigortası’ işverene önemli vergi avantajları sunuyor, aynı zamanda çalışan sadakatinin artmasına da ciddi katkıda bulunuyor.

Grup Yıllık Hayat Sigortası neleri kapsıyor?

‘Grup Yıllık Hayat Sigortası’ ecelen vefat, kaza sonucu vefat, kaza sonucu daimi maluliyet, hastalık sonucu daimi maluliyet, tehlikeli hastalıklar, kaza sonucu tedavi masrafları  durumları ile acil sağlık asistans hizmeti talebi durumunda  devreye girerek, firma çalışanlarını güvence altına alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Riskli yapı tespiti yapan kuruluşlara çeki düzen getirildi

  Kentsel dönüşümde uygulamadan kaynaklanan duraksamaların önlenmesi için Uygulama Yönetmeliğinin bazı maddeleri…

Nisan ayından sonra gelen faizlerdeki indirim, emlak piyasasını canlandırdı

  Merkez Bankası’nın faiz indirimi ve bankaların hizmete sunduğu alternatifli konut kredisi…

3M, Energy Star Ödülü’ne 10. kez layık görüldü

    3M, EPA Energy Star Sürdürülebilir Mükemmellik Ödülü’ne art arda 10.…

Figen Ayan, MedCruise Birliği’nin ilk Türk başkanı oldu

Galataport İstanbul Liman İşletme Genel Müdür Yardımcısı Figen Ayan, MedCruise Birliği’nin 59.…