BURSA (AA) – Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. Operasyonlar Direktörü İsmail Ergun, “Türkiye’de üretilen Yeni Corolla’nın satışa sunulması ile yeni bir rekora imza atmayı hedefliyoruz” dedi.

Bursa Otoshow’a katılan Ergun, gazetecilere yaptığı açıklamada, Toyota’nın yeni tasarım anlayışıyla teknoloji ve donanımda da en üst seviyeye ulaştığını ve 2013 yılını yeniliklerin başladığı bir geçiş yılı olarak gördüklerini söyledi.

Ergun, Toyota’nın satış hedeflerine işaret ederek, “Türkiye’de üretilen Yeni Corolla’nın satışa sunulması ile yeni bir rekora imza atmayı hedefliyoruz. Bir sonraki hedefimiz, yeni modellerimizin tüm yıl satış ile gerçek performanslarını göstereceği 2014 ve 2015 yıllarına odaklanmaktır. Uzun vadede hedefimiz ise 2020 yılında Türkiye’de lider otomobil markası olmaktır” dedi.

Müşteri memnuniyetinin Toyota’nın temel felsefesi olduğunu vurgulayan Ergun, sektördeki en kapsamlı sadakat programı olarak öne çıkan ve çok özel avantajlar sağlayan “Forever Kart” uygulamasıyla yeni bir dönemin de öncülüğünü yaptıklarını kaydetti. Ergun, şu bilgileri verdi:

“İlk kez Toyota marka bir araç alan müşteriler dahi ‘Toyota Forever’ kartlarını aldıkları anda direkt olarak BP’den yüzde 2 akaryakıt hediyesi ile Toyota Forever Programı’na başlıyorlar. Ayrıca eski veya yeni farketmeksizin trafikteki tüm Toyota araç sahipleri eski araçların üzerinde geçmişten bu yana biriken Toyota puan tutarına göre mekanik yedek parça indirimi yüzde 20’ye, işçilik indirimi yüzde 30’a, BP akaryakıt hediyesi ise yüzde 5’e kadar çıkıyor. Kazanılan bu puanlar servise gidildikçe ya da kullanıldıkça azalmayan bir özellik içeriyor. Kazanılan puanlar azalmıyor aksine müşterimizin her gelişinde puanlar artarak daha yüksek indirimler ve avantajlara olanak veriyor.”

Ergun, Toyota Finans sisteminin 100 TL peşinat ile Toyota sahibi olmak isteyenlere mükemmel bir fırsat sunduğuna da değinerek, “100 TL peşinat ve ilk taksidin Mayıs 2014’de ödenmesini sağlayan yeni bir finansal sistemini devreye aldık. Kişiye özel finansal çözümleriyle bugüne kadar binlerce kişiyi Toyota sahibi yapan Toyota Finans Sistemi 100 TL peşinat ile Toyota sahibi olma dileklerini gerçeğe dönüştürecek” görüşünü dile getirdi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Riskli yapı tespiti yapan kuruluşlara çeki düzen getirildi

  Kentsel dönüşümde uygulamadan kaynaklanan duraksamaların önlenmesi için Uygulama Yönetmeliğinin bazı maddeleri…

Nisan ayından sonra gelen faizlerdeki indirim, emlak piyasasını canlandırdı

  Merkez Bankası’nın faiz indirimi ve bankaların hizmete sunduğu alternatifli konut kredisi…

Dünya plastik endüstrisi 30. kez TÜYAP’ta buluşuyor

Plastik endüstrisinin bölgedeki en önemli fuarı olan Plast Eurasia İstanbul, 30’uncu yılında…

Üçay mühendislik Türkiye’yi hızlı şarj ağı ile donatmaya hazır

Dünyaca ünlü elektrik ve endüstriyel güç yönetim sistemleri üreticisi EATON, elektrikli araç…