BP Türkiye Akaryakıt Ülke Müdürü Richard Harding, BP Türkiye Akaryakıt Satış Müdürü Yiğit Meral, BP Türkiye Akaryakıt Pazarlama Müdürü Deniz Güloğlu ve BP Türkiye Akaryakıt Dış ilişkiler Müdürü Erol Metin’in de aralarında olduğu BP Akaryakıt Yönetim Ekibi, BP bayileriyle bir araya geldi. Buluşmalar, şirket ve bayilerin aynı hedefler doğrultusunda daha yakın çalışmasına olanak sağlıyor.

BP Türkiye Akaryakıt yönetim ekibi 07-09 Mayıs 2013 tarihleri arasında 6 ili kapsayan ziyaretler çerçevesinde BP bayileriyle bir araya geldi. BP Türkiye Akaryakıt Ülke Müdürü Richard Harding, BP Türkiye Akaryakıt Satış Müdürü Yiğit Meral, BP Türkiye Akaryakıt Pazarlama Müdürü Deniz Güloğlu ve BP Türkiye Akaryakıt Dış ilişkiler Müdürü Erol Metin’in de aralarında olduğu BP Akaryakıt Yönetim Ekibi bu ziyaretlerde bayilerle pek çok konuda görüş alışverişi yapma fırsatı buldu.

İstanbul, İzmir, Manisa, Muğla (Bodrum), Ankara ve Adana’daki BP bayileriyle gerçekleştirilen görüşmelerde, özellikle BP müşterilerinin beklentileri, BP’nin ürün ve hizmetlerde yarattığı farklılıklar, bayilerden beklentiler, hizmet kalitesini artırmanın yolları, müşteri sadakatini artırmak için neler yapılabileceği ve  BP’nin son dönemdeki kampanyaları ile sponsorluklarının etkileri ele alındı. Ayrıca, BP’nin  önümüzdeki dönem için hedeflediği büyüme stratejinde BP bayilerinin üstleneceği roller, pazardaki gelişmeler, bayilere sağlanacak destek gibi konular da tartışıldı. BP Türkiye Akaryakıt Yönetim Ekibi ile bayileri bir araya getiren ziyaretlerde örnek başarı hikayeleri de paylaşıldı ve sahada tek ekip anlayışının getireceği olumlu sonuçlar üzerinde duruldu.

Her yıl tekrarlanması ve 2 hafta sürmesi planlanan bu buluşmalar, BP ile BP bayilerinin aynı hedefler doğrultusunda daha yakın çalışmasına ve sahada  beraber çalışarak fırsatlar oluşturulmasına olanak sağlıyor. BP Yönetim ekibinin ziyaretleri BP bayileri tarafından büyük bir memnuniyetle karşılandı. Bayiler, BP’nin son dönemdeki faaliyetlerinin oluşturduğu olumlu ivmenin devam ettirilmesi gerektiğini ifade ettiler. Ziyaretler, öncesinde yapılan boyama-çevre düzenlemeleri, personel üniforma eksikliklerinin giderimi gibi hazırlıklar bayilerin yenilenmesi, çalışanlarla yapılan birebir görüşmeler de bağlılık ve sadakat duygusunun artması sonucunu doğuruyor. Bu ziyaretler sayesinde bayiler, şirketin kısa ve orta vadeli stratejilerini ilk ağızdan duyma şansını yakalarken, şirketin ve bayilerin karşılıklı imkanlarını en verimli şekilde kullanmaları durumunda nasıl bir güç odağı oluşturabilecekleri ve nasıl bir sinerji yaratılabileceği konusunda da farkındalık yaratıldı.

BP Türkiye Hakkında

100 yıldır akaryakıt dağıtım, pazarlama, rafinaj alanındaki girişimleri ile Türk ekonomisine önemli katkılarda bulunan BP Türkiye, ülkemizde 642 akaryakıt istasyonu ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Ana hedefleri, ürün ve hizmet kalitesini sürekli geliştirmek, ürün çeşitliliğini sağlamak ve bunların neticesinde en üst düzeyde müşteri memnuniyeti yaratmak olan BP Türkiye, bu hedefleri, “insana ve çevreye zarar vermeden” gerçekleştirmek için çalışmalarını sürdürmektedir.

BP, tüketicilere sunduğu ürün ve hizmetlerin kalitesini artırmak amacıyla yatırımlarına devam etmektedir. BP için bir hayat tarzı olan SEÇ (Sağlık-Emniyet-Çevre) prensipleri kapsamında, istasyonlardaki altyapı koşullarını iyileştirmek, yol güvenliğini artırıcı programları uygulamaya devam ederek çalışanlarına, bayilerine ve müşterilerine emniyetli ve güvenli ortamlar yaratmak, BP Türkiye’nin önceliğidir.

BP Türkiye, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi ile Türkiye Milli Paralimpik Komitesi sponsorudur.

Daha detaylı bilgi www.bp.com.tr adresinden öğrenilebilir.  A

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Riskli yapı tespiti yapan kuruluşlara çeki düzen getirildi

  Kentsel dönüşümde uygulamadan kaynaklanan duraksamaların önlenmesi için Uygulama Yönetmeliğinin bazı maddeleri…

Nisan ayından sonra gelen faizlerdeki indirim, emlak piyasasını canlandırdı

  Merkez Bankası’nın faiz indirimi ve bankaların hizmete sunduğu alternatifli konut kredisi…

3M, Energy Star Ödülü’ne 10. kez layık görüldü

    3M, EPA Energy Star Sürdürülebilir Mükemmellik Ödülü’ne art arda 10.…

Figen Ayan, MedCruise Birliği’nin ilk Türk başkanı oldu

Galataport İstanbul Liman İşletme Genel Müdür Yardımcısı Figen Ayan, MedCruise Birliği’nin 59.…