Avrupa’nın enerji verimliliği lideri Bosch Ev Aletleri, uluslararası lider beyaz eşya markalarının değerlendirildiği Ocak – Haziran 2013 “Avrupa Karşılaştırmalı Test Raporu”nda birinci sırada yer aldı. “Testlerde En İyiler” ve  “Satın Alınacak En İyiler” kategorilerinde 17’şer ödülün sahibi olan Bosch, böylece 2013’ün ilk altı ayına toplam 34 ödül sığdırdı. Aynı zamanda İngiltere’nin prestijli “Which? Ödülleri”nde üçüncü kez “En İyi Beyaz Eşya Markası” ödülüne layık görüldü.

Bosch Ev Aletleri Pazarlama Muduru Neylan Suer
Bosch Ev Aletleri Pazarlama Muduru Neylan Suer

“Yaşam için teknoloji” sloganıyla sadece bugünü değil, geleceğimizi de iyileştiren teknolojiler sunan Bosch Ev Aletleri, 2013 yılına Avrupa çapında ödüllerle devam ediyor. Bosch, Avrupa çapında 20’yi aşkın araştırma kuruluşu ve tüketici dergisi tarafından gerçekleştirilen, 93 ürün test ve değerlendirmelerinde, bir numaralı marka olarak ipi göğüsledi. Avrupa’nın ve dünyanın lider markalarının bulaşık makineleri, fırınları, buzdolapları, kurutma ve çamaşır makinelerinin değerlendirildiği testlerde, Ocak – Haziran 2013 olmak üzere altı aylık dönemi kapsayan rapor sonucuna göre Bosch Ev Aletleri,  “Testlerde En İyiler” ve “Satın Alınacak En İyiler” kategorilerinde toplamda 34 ödülün sahibi oldu. Bosch, ayrıca son derece prestijli Which? Ödülleri’nde 2011’den bu yana üçüncü kez “En İyi Beyaz Eşya Markası” unvanına da layık görüldü.

Neylan Süer: “Geçen yıldan daha büyük bir başarıya doğru koşuyoruz”

Bosch’un, 125 yıldır dünyada ve 100 yılı aşkın süredir de Türkiye’de; ‘İnsanların güvenini kaybetmektense, para kaybetmeyi tercih ederim’ ilkesiyle yönetildiğinin altını çizen Bosch Ev Aletleri Pazarlama Müdürü Neylan Süer, Avrupa Karşılaştırmalı Test Raporu’nu değerlendirdiği konuşmasında; “Bosch olarak, Avrupa’nın ve hatta dünyanın en değerli markalarının ürünlerinin test edilerek, ödüllendirildiği bu raporda açık ara lider marka seçilmekten gurur duyuyoruz.. Bizi, böyle bir platformda ‘en iyi’ olarak tescilleyen herkese teşekkür ederiz” dedi.

Bosch, küçük ev aletlerinde de Türkiye’nin en memnun olunan markası seçildi

Beyaz eşya kategorisindeki başarılarının yanı sıra Bosch, Türkiye Kalite Derneği (KalDer) ve uluslararası araştırma şirketi KA Araştırma tarafından yürütülen Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi’nde (TMME) üç yıl üst üste küçük ev aletleri alanında sektör birincisi seçilerek, “Sürdürülen Başarı” Ödülü Altın Heykel’e layık görüldü. Bunun yanı sıra Bosch, TMME 2012’de küçük ev aletlerinde sektör birincisi oldu ve Gümüş Heykel Ödülü’nü de aldı. Bosch ayrıca, TMME 2012 yılı içinde 87 puan ile en yüksek skoru elde eden kuruluş oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Riskli yapı tespiti yapan kuruluşlara çeki düzen getirildi

  Kentsel dönüşümde uygulamadan kaynaklanan duraksamaların önlenmesi için Uygulama Yönetmeliğinin bazı maddeleri…

Nisan ayından sonra gelen faizlerdeki indirim, emlak piyasasını canlandırdı

  Merkez Bankası’nın faiz indirimi ve bankaların hizmete sunduğu alternatifli konut kredisi…

3M, Energy Star Ödülü’ne 10. kez layık görüldü

    3M, EPA Energy Star Sürdürülebilir Mükemmellik Ödülü’ne art arda 10.…

Figen Ayan, MedCruise Birliği’nin ilk Türk başkanı oldu

Galataport İstanbul Liman İşletme Genel Müdür Yardımcısı Figen Ayan, MedCruise Birliği’nin 59.…