İtalyan Aprilia, yeni Caponord 1200 modeliyle seyahat, eğlence ve günlük kullanım için mükemmel bir motor yaratarak street enduro segmentinde devrim yapıyor. Aprilia yeni Capanord 1200 ile güvenlik, performans ve konforu bir arada sunarken, hem şehirde hem de uzun yolda mükemmel motor deneyimi sağlıyor.

09 Caponord 1200

Tuono V4 R ile çıplak spor motoru dünyasını şaşırtan ve yeni binyılın en iyi süper motoru olarak bilinen hızlı RSV4’ü yaratan Aprilia, şimdi de spor ve konfor arasında mükemmel bir denge elde etmeyi hedefleyen street enduro segmentine göz dikti. Her koşul için mükemmel bir motor olan Caponord 1200’ü motosiklet meraklılarıyla buluşturdu.

Gelişmiş ve hafif kasası sayesinde kolay yönetilen Caponord 1200, şehirde çevik bir sürüş imkanı sunarken, sofistike elektronik yönetimi ve büyük iki silindirli motoru sayesinde şehir dışında hızlı ve eğlenceli bir sürüş keyfi sağlıyor. İtinayla bir araya getirilen ergonomik ayrıntıları ve rüzgar tüneli testiyle geliştirilen Capanord 1200, uzun yolda sürücüyü rüzgardan koruyarak son derece konforlu bir seyahat ortamı yaratıyor.

Yarış segmenti için çözüm üreten bir AR-GE merkezi olarak konumlanan Aprilia, Caponord 1200’ün 1200cc’lik V2 motorunun güç ve özellikle tork karakteristiğinde ustalığını konuşturuyor. Güç çıkışı ve sürüş keyfi açısından maksimumu sunmak için yenilenen motor, her türlü sürüş koşulunda büyük tatmin sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Riskli yapı tespiti yapan kuruluşlara çeki düzen getirildi

  Kentsel dönüşümde uygulamadan kaynaklanan duraksamaların önlenmesi için Uygulama Yönetmeliğinin bazı maddeleri…

Nisan ayından sonra gelen faizlerdeki indirim, emlak piyasasını canlandırdı

  Merkez Bankası’nın faiz indirimi ve bankaların hizmete sunduğu alternatifli konut kredisi…

3M, Energy Star Ödülü’ne 10. kez layık görüldü

    3M, EPA Energy Star Sürdürülebilir Mükemmellik Ödülü’ne art arda 10.…

Figen Ayan, MedCruise Birliği’nin ilk Türk başkanı oldu

Galataport İstanbul Liman İşletme Genel Müdür Yardımcısı Figen Ayan, MedCruise Birliği’nin 59.…