Türkiye’nin mobilya ihracatında lider markası Alfemo, Irak ve Kuzey Irak’a mobilya ihracatı yapan şirketler arasında da yıllardır ilk sıralarda yer alıyor. Alfemo, dünya markası olma hedefine uygun olarak kurduğu stratejik iş bağlantılarıyla, bu bölgedeki mağazalarına da her geçen gün bir yenisini ekliyor.

 

Kuzey Irak’ta toplam 13 satış noktasıyla Avrupa Kalite Ödüllü mobilya koleksiyonlarını tüketici ile buluşturan Alfemo, bölgedeki mağazalarına geçtiğimiz günlerde bir yenisini daha ekledi.

Kuzey Irak’ın en önemli şehirlerinden Süleymaniye’de, 10.000m² nin üzerinde kapalı alanı ile Iraklılara hizmet verecek olan Diwanland 2 AVM’nin açılışı, seçkin bir davetli topluluğunun katılımıyla gerçekleştirildi.

Alfemo; Diwanland 2 AVM içerisinde yer alan; ev mobilyası koleksiyonunun sergilendiği Concept Showroom’u, genç ve çocuk odalarının sergilendiği Kids & Teens Alfemo Showroom’u ve ikramların yapıldığı Alfemola’sı ile açılışın en çok ilgi çeken markası oldu.

Alfemo Yönetim Kurulu Başkanı Ali Davulcuoğlu’nun bizzat katılarak Süleymaniye Yatırımlar Genel Müdürü Ferman Garib’e plaket verdiği açılış töreninde, Süleymaniye Valisi Behroz Muhammed Salih, Süleymaniye Belediye Başkanı Yusuf Yasın ve MOSDER Başkanı Ahmet Güleç de hazır bulundular.

Bölge halkının yoğun ilgi gösterdiği açılış töreninin ardından AVM’yi 1000’i aşkın Süleymaniyeli ziyaret etti.

Iraklılar’ı konsept mobilya ile buluşturan Alfemo, önümüzdeki aylarda  Keler şehrinde açılacak Diwanland 3 AVM içinde yer alacak bir diğer showroom’unun hazırlıklarına da hızla ve özenle devam ediyor.

 

Alfemo Hakkında: 

1997 yılından beri, Türkiye’de, döşemeli ve panel mobilya üretimi alanında özgün tasarımlarıyla mobilya pazarında trendleri belirleyen etkin bir marka olma vizyonu doğrultusunda ilerleyen Alfemo,  mobilyada modayı belirleyen, fonksiyonel, estetik, kaliteli ve şık tasarımlı ürünleri doğru fiyat politikasıyla, hızlı ve zamanında hizmet anlayışıyla üretim yapıyor. Alfemo İzmir Torbalı’da 60.000 metrekaresi kapalı toplam 200.000 metrekare alanda yatak odası, yemek odası, genç odası, oturma odası ve yatak-baza ürün gruplarıyla geniş bir yelpazede üretim yaparak bir evin ihtiyacı olan tüm mobilya ve aksesuarları tüketiciye sunuyor. Dünya standartlarındaki üretimini tamamen otomasyona dayalı, SAP sistemine entegre edilmiş modern tekniklerle üretim yapan ve çevre kirliliğine duyarlı makinalarla gerçekleştiriliyor. GS Sertifikası, ISO9001-14001 Kalite Sertifikaları ve Turquality ile üretim standartlarını ulusal ve uluslararası kalite platformlarında tescilliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Riskli yapı tespiti yapan kuruluşlara çeki düzen getirildi

  Kentsel dönüşümde uygulamadan kaynaklanan duraksamaların önlenmesi için Uygulama Yönetmeliğinin bazı maddeleri…

Nisan ayından sonra gelen faizlerdeki indirim, emlak piyasasını canlandırdı

  Merkez Bankası’nın faiz indirimi ve bankaların hizmete sunduğu alternatifli konut kredisi…

3M, Energy Star Ödülü’ne 10. kez layık görüldü

    3M, EPA Energy Star Sürdürülebilir Mükemmellik Ödülü’ne art arda 10.…

Figen Ayan, MedCruise Birliği’nin ilk Türk başkanı oldu

Galataport İstanbul Liman İşletme Genel Müdür Yardımcısı Figen Ayan, MedCruise Birliği’nin 59.…