AIT Goehner birkaç yıldır Türkiye’de faaliyet göstermektedir. Bunun doğal bir sonucu olarak 2013 yılının Ağustos ayında İstanbul’da %100 AIT’nin bağlı kuruluşu olan AIT Endüstriyel Sistemler San. ve Tic. Ltd. Şti. kuruldu.

AIT Goehner_HeroldCenter_Ansicht Wilhelmsplatz.jpg.jpg

Michael Göhner ile birlikte şirket müdürü olarak AIT Endüstriyel Sistemler San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin sorumluluğunu üstlenen Michael Gauch, “Sayın Bülent Kaplan’ın da aramıza katılması ile müşterilerimize artık sahada çok daha iyi hizmet verebilecek, son derece nitelikli satış personeline sahibiz” diye açıklamada bulundu.

Sayın Kaplan, Boğaziçi Üniversitesi’nde makine mühendisliği okuduktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi’nde (İTÜ) mekatronik mühendisliği dalında yüksek lisans yapmıştır. 36 yaşındaki Kaplan Infotek ve Veripark şirketlerinde Uygulama Geliştirici ve ayrıca STÄUBLI şirketinde Robotik Uygulama Geliştirme Uzmanı ve Robotik Eğitmeni pozisyonlarında çalışarak mesleki deneyim kazanmıştır.

 

AIT Goehner GmbH hakkında:

 

Merkezi Almanya Stuttgart’ta bulunan şirket, 20 yılı aşkın bir süredir görsel kontrol ve kimlik tanımlama sistemlerini entegre etmekte ve satmaktadır. AIT Goehner sistemleri çok çeşitli sektörlerde kullanılmaktadır. Bunlar arasında otomotiv endüstrisi, makine sektörü ve elektrik sanayi olduğu kadar, ilaç şirketleri, gıda endüstrisi ve lojistik sektörü de yer almaktadır.

 

AIT Goehner, müşterilerine projelendirme aşamasından montaja kadar hizmet verirken, eğitim ve destek hizmetleri de sunmaktadır. En başarılı sistem entegratörü olan AIT şirketi, görüntü ve ID sistemlerinin dünya lideri olan bileşen üreticisi Cognex şirketine uzun yıllara dayalı bir ortaklıkla bağlıdır.

 

Kullanılan sistemler sayesinde kalite iyileşmekte, masraflar düşürülmekte ve imal edilen ürünler geriye dönük izlenebilir hâle gelmektedir. Çalışmalarımızın merkezinde her zaman imalat sürecindeki üretim güvenliği yer almaktadır.

 

Daha fazla bilgiyi ve ücretsiz kullanıma sunulan resimlere www.AIT.de adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Riskli yapı tespiti yapan kuruluşlara çeki düzen getirildi

  Kentsel dönüşümde uygulamadan kaynaklanan duraksamaların önlenmesi için Uygulama Yönetmeliğinin bazı maddeleri…

Nisan ayından sonra gelen faizlerdeki indirim, emlak piyasasını canlandırdı

  Merkez Bankası’nın faiz indirimi ve bankaların hizmete sunduğu alternatifli konut kredisi…

3M, Energy Star Ödülü’ne 10. kez layık görüldü

    3M, EPA Energy Star Sürdürülebilir Mükemmellik Ödülü’ne art arda 10.…

Figen Ayan, MedCruise Birliği’nin ilk Türk başkanı oldu

Galataport İstanbul Liman İşletme Genel Müdür Yardımcısı Figen Ayan, MedCruise Birliği’nin 59.…