Çelebi’nin başarısı, uluslararası arenada birbiri ardına aldığı ödüllerle tescilleniyor. 55. Yılında Çelebi, “ATN Awards 2013” ve “DİAL – Q FestKalite”nin ardından, şimdide “GMR – IGI Airport Awards 2013”te “en iyi” seçildi.

CELEBI_55_YIL

Türk sivil havacılığının global oyuncusu Çelebi’nin uluslararası arenadaki başarıları, 55’nci kuruluş yıldönümünde birbiri ardına aldığı ödüllerle taçlanıyor.  Kısa süre önce Air Transport News Awards 2013’te ‘dünyanın en iyi yer hizmetleri şirketi” unvanını alan Çelebi, ardından Delhi Indra Gandhi Uluslararası Havalimanı İşletmecisi DİAL’in düzenlediği Q FestKalite yarışmasında ‘en iyi iyileştirme projesi’ seçilen “Comet 3 Mulag – Lastik Tüketiminin Azaltılması” projesi ile Altın Kategori Birincisi olmuştu. Çelebi’nin 55’nci kuruluş yıldönümünde uluslararası arenada aldığı ödüller, bunlarla da sınırlı kalmadı. Çelebi’nin başarılı çalışmalarına bir tescil de yine Hindistan’dan, bu sefer de “GMR – IGI Airport Awards 2013”ten geldi.  Çelebi, GMR – IGI Airport Awards 2013’te, tüm rakiplerini geride bırakarak, “en iyi yer hizmetleri şirketi” seçildi. Böylece Çelebi, Q FestKalite Yarışması ile ‘en iyi iyileştirme projesi’ dalında altına uzandığı Delhi Indra Gandhi Uluslararası Havalimanı’nda, GMR – IGI Airport Awards 2013 ile de “en iyi yer hizmetleri şirketi” ödülünü aldı.

Çelebi’nin “en yer hizmetleri şirketi” kategorisinde CAMBATA ve BWFSand’ı geride bırakarak birinci olduğu GMR – IGI Airport Awards 2013’te; “en iyi yerel havayolu”, “en iyi uluslararası havayolu”, “en iyi lounge”’ın da yer aldığı 29 ayrı başlık altında ödüller dağıtılıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Riskli yapı tespiti yapan kuruluşlara çeki düzen getirildi

  Kentsel dönüşümde uygulamadan kaynaklanan duraksamaların önlenmesi için Uygulama Yönetmeliğinin bazı maddeleri…

Nisan ayından sonra gelen faizlerdeki indirim, emlak piyasasını canlandırdı

  Merkez Bankası’nın faiz indirimi ve bankaların hizmete sunduğu alternatifli konut kredisi…

3M, Energy Star Ödülü’ne 10. kez layık görüldü

    3M, EPA Energy Star Sürdürülebilir Mükemmellik Ödülü’ne art arda 10.…

Figen Ayan, MedCruise Birliği’nin ilk Türk başkanı oldu

Galataport İstanbul Liman İşletme Genel Müdür Yardımcısı Figen Ayan, MedCruise Birliği’nin 59.…