100_1

E-posta ile abone ol

Hakkımızda

Endüstri Liderleri Dergisi

Doğru zamanda  doğru yerlerde, gerçek kişiler ile doğru hedef kitleye ulaşmanın önemini her zaman vurguluyoruz. Bu amaçlara ulaşırken, üretilen yayınların hitap ettiği hedef kitlelerine sunduklarının, amacın gerçekleşmesine katkısı  şüphesiz çok büyük.

Farklı hedef kitlelerine, farklı konseptlerle sunduğumuz ulusal yayınlarımız eksik bilgiyi tamamlama  hedefiyle okuyucularımıza ulaşmaktadır. Yayınlarımızı okuyucularımıza sunarken , bilgiyi üreten ve bilgiyi tüketen iki farklı kitlenin, ortak bir noktada buluşmasını sağlayarak, etkileşimin oluşmasını başardık.  Bu etkileşimi yalnızca basılı yayınlar değil aynı zamanda internet , fuar (Yüz yüze iletişim) telefon, e-mail yolları ile sağlamayı tercih ettik.

Yayınlarımızı sunarken asıl misyonumuz; bilgiyi ihtiyaç sahiplerine ulaştırarak, donanımlı bir toplum yaratmak ve böylelikle ilgili sektörde  toplam kaliteyi arttırmak. Bilginin  ve  deneyimlerin paylaşılması, ilgili konuların daha da gelişip ilerlemesini tetikleyeceğinden ülkemiz için faydalı işler üretmekten vazgeçmeyerek misyonumuzu gerçekleştiriyoruz.

Finans Yayıncılık deneyimli ve birikimli, alanında uzaman kadrosuyla gerçekçi yaklaşımlara sahip kurumlara hizmet vermekten mutluluk duymaktadır. Bu mutluluğumuz her geçen gün Finans Yayıncılığı tercih eden kuruluşlar ile kat,  kat artmaktadır.

Finans Yayıncılık Tanıtım  ve Reklam Hizmetleri
Şehit muhtar mah. Süslü saksı sokak. No:10 d:5 Beyoğlu/ Taksim / İstanbul
Tel: (212) 252 71 85 Faks: (212) 252 71 85

haber@endustriliderleri.com