100_1

E-posta ile abone ol

LC Waikiki ve Manchester Metropolitan Üniversitesi eğitim anlaşması imzaladı

 

LC Waikiki Kurumsal Akademi ve Manchester Metropolitan Üniversitesi, moda ve perakende sektörünün gelişimine katkı sağlamak amacıyla eğitim anlaşması imzaladı.

LC Waikiki logo

Moda ve perakende sektörünün lideri LC Waikiki, İngiltere’nin en önemli üniversiteleri arasında yer alan Manchester Metropolitan Üniversitesi ile moda perakende sektöründe uzman kadrolar yetiştirmek üzere işbirliği yaptı.

LC Waikiki Kurumsal Akademi Direktörü Gülperi Tandar işbirliğiyle ilgili, “LC Waikiki olarak ileride sektöre yön vereceğine inandığımız öğrencilerinin mesleki bilgi ve becerilerinin gelişimine katkı sağlamak hedefiyle farklı işbirlikleri gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Bu vizyon ile Manchester Metropolitan Üniversitesi ile imzalanan eğitim anlaşmasından büyük mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Tandar, “Bu işbirliği ile Manchester Metropolitan Üniversitesi’nin araştırma projelerini desteklemenin yanı sıra farklı konularda misafir eğitmenlik, dünya ofislerimizde staj imkânı gibi sektöre yönelik önemli imkânlar sunacağız.” şeklinde konuştu.

İşbirliği kapsamında Manchester Metropolitan Üniversitesi Hollings Fakültesi ise LC Waikiki Kurumsal Akademi özelinde eğitim programları geliştirme, eğitim verme, müfredat oluşturma ve araştırma projeleri yapma gibi konularda LC Waikiki’ye destek sağlayacak.

LC Waikiki Kurumsal Akademi hakkında

LC Waikiki Kurumsal Akademi, her yıl yapılan kapsamlı ihtiyaç analizleri doğrultusunda çalışanların mesleki, kişisel ve yönetsel gelişim alanlarını belirlerken; bu gelişim ihtiyaçları paralelinde personelin, şirket örgüt iklimine uygun şekilde tasarlanan eğitim ve gelişim programlarına dahil edilmesini sağlıyor.

Manchester Metropolitan Üniversitesi hakkında

Manchester Metropolitan Üniversitesi İngiltere’nin öne çıkan yükseköğretim kurumlarından biridir. 1970 yılında kurulan ve 27,265 lisans, 6,020 lisansüstü öğrencisi bulunan üniversite İngiltere’nin üçüncü büyük üniversitesi olmasının yanı sıra “University Alliance” adlı üniversiteler birliğinin de üyesidir.

LC Waikiki Mağazacılık hakkında

1985 yılında doğan ve 1997 yılından bu yana Türkiye’de LC Waikiki Mağazacılık çatısı altında hizmet veren LC Waikiki “iyi giyinmek herkesin hakkı” misyonu ve “ulaşılabilir moda” anlayışıyla Türkiye’yi giydiriyor. LC Waikiki büyüme serüvenini 17 yıldır hem yurt içi hem de yurt dışında sürdürüyor. Hazır giyim sektörünün lideri LC Waikiki bugün 22 ülkede 500’e yakın mağazayla hizmet vermeye devam ediyor.

www.lcwaikiki.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>