100_1

E-posta ile abone ol

Elite World Business’a 200 katı başvuru

23 Ocak’ta kapılarını açan Elite World Business Hotel’in, açılış sürecinde 8 ay önce açılan iş başvuru ilanına 30 bin iş başvurusuyla yeni bir rekora imza attı.

 

Florya E5 kavşağında geçtiğimiz günlerde kapılarını açan 5 yıldızlı Elite World Business Hotel’in, verdiği iş ilanına istihdam edilecek rakamın 200 katı başvuru geldi. Açılış sürecinde 154 kişi ile kadro oluşturmayı planlayan Elite World Business Hotel’in iş ilanına departman müdürleri başta olmak üzere, muhasebe, insan kaynakları, satış ve ön büro departmanları için 30 bin adet iş başvurusu yapıldı.

Elite World Hotels Yönetim Kurulu Üyesi Emel Elik “Turizmin Dünya’daki olumlu gelişimi ve büyümesine oldukça inanan bir şirket olarak şunu söyleyebiliriz ki, Türk turizmine yatırımlarımızla olduğu kadar, yetiştirdiğimiz personelle de katkıda bulunmak en önemli misyonumuz. Turizm sektöründeki yetişmiş personel sıkıntısına, mutlu ve dinamik personelimizle en iyi şekilde yanıt vermeye çalışıyoruz. Bizim için mutlu personel, mutlu misafir demek. Sektörde personel konusundaki hassasiyetimize, yeni yatırımımız Elite World Business Hotel’e yapılan rekor iş başvurusuyla en iyi şekilde karşılık aldığımızı düşünüyorum. Bizzat yönetim kurulumuzun ve otel müdürümüzün de içerisinde olduğu bir jüri değerlendirmesiyle, bu başvurular arasından ilk etap için 154 kişilik genç ve dinamik bir kadro oluşturduk. Bundan sonra yapacağımız yatırımlar ve mevcut otellerimiz için personel alımlarımız devam edecektir. Otelimize ilgi gösteren herkese çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>